972-732755750+
1-800-333-188

עלי שלכת

בתי הקברות שימשו קרקע למקום המנוחה האחרון של יקירינו. עם זאת, הרעיון של בית קברותמנוחה אלטרנטיבית – מה כל הסיפור? מסורתי לא בהכרח מתיישב עם האמונות והערכים של כולם. בשנים האחרונות צמח בית קברות אלטרנטיבי כדרך ייחודית וחדשנית לכבד את החיים ולחגוג את מגוון הקיום האנושי.

בית חולים אלטרנטיבי

בית קברות חלופי מאתגר את התפיסה המקובלת של שטח קבורה על ידי כך שהוא מציע דרכים חדשות לזכור ולהנציח את הנפטרים. בתי קברות אלו מספקים מגוון אפשרויות העונות על העדפות אישיות, ומאפשרות לאנשים להתאים אישית את מקום המנוחה האחרון שלהם באופן שמשקף באמת את חייהם ואת זהותם הייחודיים.

 

חלופה אחת כזו היא הרעיון של שטח קבורה מנוחה אלטרנטיבית – מה כל הסיפור?טבעי. בתי קברות ידידותיים לסביבה אלו נותנים עדיפות לקיימות סביבתית, דוגלים בשימוש בארונות מתכלים או בתכריכים מתכלים והימנעות מנוזלי חניטה וקמרונות קבורה מבטון. במקום מצבות מסורתיות, קבורה טבעית כוללת לעתים קרובות עצים מקומיים או פרחי בר כסמנים, ויוצרים נוף שליו וטבעי המשתלב בצורה חלקה עם הסביבה שמסביב. בית הקברות האלטרנטיבי הזה מציע לא רק גישה בת קיימא לשיטות קבורה, אלא גם מספק מרחב שליו עבור יקיריהם לבקר ולהרהר במעגל החיים.

בית חולים אלטרנטיבי

במקום שורות המצבות המסורתיות, הפארקים האלה משלבים פסלים, יצירות אמנות וגינון כדי ליצור מרחב זיכרון שליו ומושך מבחינה ויזואלית. כל אנדרטה יכולה להיות מותאמת אישית כדי לשקף את אישיותו ותחומי העניין של הנפטר, ולאפשר למשפחות ליצור מחווה ייחודית ומשמעותית באמת. פארקי זיכרון מארחים לעתים קרובות אירועים ופעילויות המעודדים מעורבות קהילתית, ומטפחים תחושת אחדות ותמיכה בקרב המבקרים.

 

ישנם גם בתי קברות המאמצים מגוון תרבותי ומנהגים דתיים אינדיבידואליים. בתי קברות אלו מספקים חלקים או אזורים ייעודיים הנותנים מענה לאמונות ואמונות שונות, ומבטיחים שמקום המנוחה האחרון של כולם מתיישב עם המסורות הדתיות או התרבותיות שלו. על ידי הכרה וכבוד לצרכים המגוונים של אנשים, בתי קברות אלו יוצרים מרחבים מכילים שבהם כולם מרגישים מוערכים ומובנים.

 

בית קברות חלופי לא רק מספק גישה אישית ומכילה לנוהלי קבורה, אלא גם מאתגר את הגישות החברתיות כלפי מוות ואבל. על ידי אימוץ היצירתיות והגיוון, בתי הקברות הללו מעודדים אנשים לחגוג את החיים ולזכור את יקיריהם בדרכים ייחודיות ומשמעותיות. הם משמשים כתזכורת לכך שהמוות הוא חלק טבעי מהחיים וניתן לכבד אותו בדרכים המשקפות את הקלטת העשירה

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם מידע על בית עלמין אלטרנטיבי

או

השאירו פרטים:

קטלוג עד לביתכם!

הקטלוג המקיף והמלא של עלי שלכת עם כל התשובות לשאלות שלכם בכל מה שקשור לקבורה האזרחית בישראל

זיכרונות של הלב

מה זה אבל?
איך מסבירים מוות?

איך מכילים תחושת אובדן? מה עושים כשרוצים לבכות? איך להכיל בדידות וגעגוע? איך מתמודדים עם עצבות, ייאוש או כעס? ספר ילדים חדש נותן את המענה המקיף ביותר לשאלות, מחשבות ומכאובים המלווים ילדים בעת פטירה של אדם קרוב.