972-732755750+
1-800-333-188

עלי שלכת

ספר מתנה

מחפשים מתנה מקורית להוריכם או לבן זוגכם? הגעתם למקום הנכון. ספר מתנה הינו יותר מאשר עוד מתנה – זוהי נתינה נהדרת וייחודית שממנה נהנים שנים ארוכות.

אפשרויות אינספור

כל ספר שונה בתוכנו, צורתו ומטרתו, והאפשרויות הינן מגוונות ולמעשה אינסופיות: ספר ביוגרפי על חייו של אבא, ספר הבנוי כאלבום המאגד בתוכו את כל ציוריה בשמן של אמא, ספר מתנה לבן זוגכם לרגל יום הנישואין ה- 20 שלכם ומכיל תמונות ומכתבים, ספר המתכונים הגדול של סבתא ליום הולדתה ה- 75, ספר השושלת המשפחתי כמתנה לעצמכם ולדורות הבאים ואפשרויות רבות נוספות.

גם מבחינת פורמט (תבנית) הספר קיימות אפשרויות רבות: סיפור אחד הכתוב ברצף, אוסף של סיפורים קצרים, אלבום תמונות אישי ומשפחתי מהודר, כרוך בכריכה קשה או רכה, ועוד משתנים רבים ההופכים כל אחד מהספרים לאישי וייחודי.

החיבור האישי

החשוב מכל הוא החיבור האישי אל הספר. תהליך הכנת הספר הינו מעניין, כרוך בעבודה רבה אך מלאת סיפוק והנאה. בנתינת ספר מתנה להוריכם אתם מעניקים להם יותר מאשר את הספר עצמו – אתם מעניקים להם חוויה בלתי נשכחת (תרתי משמע): תעסוקה באיסוף החומר, ראיונות עם סופרי צללים, והיזכרות בכל אותם סיפורים אישיים, אנקטודות וחוויות המהווים את פסיפס החיים שלהם. יש בכך יתרון לאנשים שיצאו לפנסיה וזמנם בידם.

החיבור האישי בא לידי ביטוי גם באופי הספר; האם יכתב בדרך סיפורית או בצורת יומן? כרומן או אולי כספר היסטורי המשלב את ההיסטוריה המקומית/עולמית יחד עם זו האישית?. לאלו האוהבים לכתוב, ליצור, לצלם או לצייר יכולת הביטוי האישית באה לידי ביטוי באופן נרחב אף יותר.

 

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם מידע על ספר מתנה

או

השאירו פרטים:

קטלוג עד לביתכם!

הקטלוג המקיף והמלא של עלי שלכת עם כל התשובות לשאלות שלכם בכל מה שקשור לקבורה האזרחית בישראל

זיכרונות של הלב

מה זה אבל?
איך מסבירים מוות?

איך מכילים תחושת אובדן? מה עושים כשרוצים לבכות? איך להכיל בדידות וגעגוע? איך מתמודדים עם עצבות, ייאוש או כעס? ספר ילדים חדש נותן את המענה המקיף ביותר לשאלות, מחשבות ומכאובים המלווים ילדים בעת פטירה של אדם קרוב.

דילוג לתוכן