972-732755750+
1-800-333-188

עלי שלכת

עלי שלכת – שירותי ייעוץ

כל שירותי הייעוץ המוצעים על ידי עלי שלכת ניתנים על ידי בעלי מקצוע מוסמכים המתמחים בתחומם, העובדים בשיתוף פעולה עם חברת עלי שלכת, ומתחייבים לספק את השירותים במחירים תחרותיים.

 

ייעוץ בכתיבת צוואה – ייעוץ מקצועי בכתיבת צוואה, הניתן על ידי עורכי דין המתמחים בתחום.

ייעוץ מס – ייעוץ לגבי חוקי המיסוי ומציאת הדרך האופטימלית לנתב את עזבונותיכם לטובת המוטבים. הייעוץ ניתן על ידי עורכי הדין ורואי חשבון המתמחים בתחום.

ייעוץ בכתיבת הספדים – ייעוץ וכתיבת הספדים מותאמים אישית, על ידי כותבים בעלי רקע ערכי, נסיון וידע בכתיבה, בספרות וביהדות.

ייעוץ וליווי פסיכולוגי – סיוע פסיכולוגי לבני המשפחה בימים שלאחר האובדן, על ידי פסיכולוגים מוסמכים המתמחים בתחום.

ייעוץ בתכנון הלוויה – אנשי עלי שלכת המתמחים בתכנון, ליווי וביצוע לוויות ישמחו לעמוד לרשותכם ולפתוח בפניכם עולם של אפשרויות.

ייעוץ בבחירת בית העלמין המתאים לכם – נשמח לסייע לכם בבחירת בית העלמין המתאים לכם מתוך רשת בתי העלמין הפרטית של עלי שלכת.

ייעוץ בבחירת מצבה – יצרני המצבות של עלי שלכת מסייעים בבחירת מצבה המתאימה לכם, מתוך מבחר גדול של אפשרויות. אנו מציעים גם אפשרות להזמנת עיצובים מיוחדים המתוכננים ומבוצעים על ידי אמנים בהתאם לדרישותיכם.

ייעוץ בנושאים מיוחדים – בכל נושא הקשור לתחום הקבורה, הלוויות והאבלות

ייעוץ בפתרון מגורים לבן/בת הזוג– יועצי עלי שלכת יעזרו באיתור פתרון מגורים וסביבה תומכת לבן בת הזוג

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם מידע על עלי שלכת – שירותי ייעוץ

או

השאירו פרטים:

קטלוג עד לביתכם!

הקטלוג המקיף והמלא של עלי שלכת עם כל התשובות לשאלות שלכם בכל מה שקשור לקבורה האזרחית בישראל

זיכרונות של הלב

מה זה אבל?
איך מסבירים מוות?

איך מכילים תחושת אובדן? מה עושים כשרוצים לבכות? איך להכיל בדידות וגעגוע? איך מתמודדים עם עצבות, ייאוש או כעס? ספר ילדים חדש נותן את המענה המקיף ביותר לשאלות, מחשבות ומכאובים המלווים ילדים בעת פטירה של אדם קרוב.

דילוג לתוכן