דברים שכדאי לדעת על סידורי הלוויה

דברים שכדאי לדעת על סידורי הלוויה

סידורי הלוויה, בין אם היא מתקיימת בבית עלמין במסגרת טקס קבורה דתי, ובין אם היא מתקיימת בבתי עלמין במסגרתטקס קבורה אזרחי, מחייבת את בני משפחתו או קרוביו של המנוח להתמודד עם לא מעט סידורי הלוויה אותם יש לקיים בזמן קצר ומוגבל.

סידורי הלוויה והקבורה כוללים טיפול מיידי בהליכי בירוקרטיה הכוללים: הוצאת הודעת פטירההנפקת רשיון קבורה,העברת נפטרים אל מקום קבורתם, פרסום מודעות אבל , תכנון וארגון טקס הלוויה, טיפול בכל הקשור להיבטי האבלות (שבעה, יום השלושים ומועדי זכרון נוספים). ברוב המקרים, בני משפחה החווה אובדן, נאלצת להתמודד עם כל הפרטים הטכניים המלווים את סידורי הלוויה ברגעים הקשים ביותר בחייהם, ולצורך כך הקמנו את חברת "עלי שלכת", המתמחה בין היתר בארגון ותפעול סידורי לוויה.

50X70V1

סל מוצרים ושירותים בהתאמה אישית

אנחנו בחברת "עלי שלכת", מאפשרים לכל אחד ואחת מכם לבחור מראש את אופי טקס הלוויה אשר ילווה אותם בדרכם האחרונה, וזאת במסגרת רכישת חלקת קבר בחיים והתאמת אופי טקס הלוויה להשקפת עולמם. אנחנו בחברת "עלי שלכת" מאמינים שלכל אחד ואחת ישנה את הזכות לתכנן את אופי וצורת טקס הלוויה, וכפועל יוצא מכך, להסיר לחצים ובעיות הנלוות לארגון סידורי הלוויה מהרגע לרגע. חשוב לדעת – תכנון מוקדם של סידורי הלוויה מבטיח לכל אחד ואחת מכם כי צוואתכם הרוחנית תתממש במלואה, וזאת בהתאם להשקפת העולם האישית והפרטית שלכם.

במסגרת מתן השירותים המקצועיים של "עלי שלכת" לתכנון טקסי לוויה, החברה מעמידה לרשות בני משפחתו של הנפטר, "תיק טקס", המרכז בתוכו את כל צרכי קיום הטקס על כלל היבטיו השונים והמורכבים כאחד. הליך כתיבת התכנים נערך על ידי כותבי טקסטים מקצועיים ומוסמכים, בעלי ידע מקצועי ביהדות ובצרכי הקבורה השונים. כמו כן, כותבי הטקסטים של חברת "עלי שלכת", הינם אנשי רוח המעורים בתרבות הישראלית. הליך עריכת הטקסים מתבצע באופן מקצועי ומוקפד, ובחלק גדול מהמקרים מתבצע בשיתוף פעולה מלא עם בני משפחתו וקרוביו של הנפטר. אנחנו ב-"עלי שלכת", נעשה הכול על מנת להעמיד לרשות כל אחד ואחת מכם את הדרך המכובדת ביותר לצרכי פרידה מן העולם.

נגישות
למעלהעלה