דברים שצריך לדעת על טקס הלוויה

דברים שצריך לדעת על טקס הלוויה

טקס לוויה המתקיים במסגרת הליך קבורה במתחם בית עלמין אזרחי, שונה באופיו מטקס לוויה המתקיים בבתי הקברות האורתודוקסים, וברוב המקרים, מחייב את בני משפחת הנפטר וקרוביו לקחת חלק פעיל בתכנון הטקס, בין אם מדובר בתכנון על פי צוואתו המוקדמת של הנפטר, ובין אם מדובר בתכנון הטקס על פי בני המשפחה.

במסגרת סידורי הלוויה, בין אם מתקיימת בבית עלמין אורתודוקסי, ובין אם היא נערכת בבית קברות אזרחי, נדרשים בני המשפחה להתמודד עם לא מעט הליכי בירוקרטיה הכוללים בין היתר: השגת הודעת פטירההשגת רישיון קבורה, העברת המנוח אל מקום הקבורה המיועד, תכנון טקס הלוויה ועוד, וכל זאת במהלך ההתמודדות האישית של כל אחד מבני המשפחה בשעתם הקשה.

1 הפלגה - פיזור אפר בים

אנחנו ב-"עלי שלכת", ערוכים לטפל במגוון נרחב של נושאים הקשורים להליך הקבורה, לרבות, תכנון טקס הלוויה אזרחי. במסגרת שירותי הכנת הטקס, אנחנו מאפשרים לבני המשפחה לקחת חלק פעיל בהליך תכנון הטקס, החל מקביעת מועד הטקס במקום ובזמן המתאים לבני המשפחה, דרך קביעת אופיו של הטקס ועד לנטילת חלק פעיל בכתיבת התכנים השונים וכתיבת דברי ההספד.

אנחנו ב-"עלי שלכת", מעמידים לרשותכם שירותי כתיבה והנחייה מקצועיים לצרכי קיום טקסי לוויה ברוח ישראלית, המותאמת לצרכי קיום טקס הקבורה האזרחי-חילוני, או לחילופין, לצרכי קיום טקס הקבורה הדתי – מסורתי.

50X70V3

במסגרת מתן השירותים המקצועיים של "עלי שלכת" לתכנון טקסי לוויה, אנו מעמידים לרשות בני משפחתו של הנפטר, "תיק טקס", המרכז בתוכו את כל צרכי קיום הטקס על כלל היבטיו השונים והמורכבים כאחד. הליך כתיבת התכנים נערך על ידי כותבי טקסטים מקצועיים ומוסמכים, בעלי ידע מקצועי ביהדות ובצרכי הקבורה השונים. כמו כן, כותבי הטקסטים שלנו הינם אנשי רוח המעורים בתרבות הישראלית. הליך עריכת הטקסים מתבצע באופן מקצועי ומוקפד, ובחלק גדול מהמקרים מתבצע בשיתוף פעולה מלא עם בני משפחתו וקרוביו של הנפטר.

חשוב לדעת – טקסי הלוויה המנוהלים ונערכים על ידי "עלי שלכת" מותאמים לניהול טקסי קבורה בבתי עלמין אזרחיים, או לקיום הטקס בבית עלמין של חברת קדישא, אנו פועלים על מנת לקבל אישור מראש  מטעם חברת הקבורה הספציפית לצורך כך בשם המשפחה.

נגישות
למעלהעלה