חבילות קבורה במנוחה נכונה כפר סבא

חבילות קבורה במנוחה נכונה כפר סבא

 

חברת "עלי שלכת" מציעה חבילות קבורה מוזלות בבית העלמין "מנוחה נכונה" בכפר סבא.

בעקבות ביקוש רב לקבורה אזרחית בכל הארץ ובאזור המרכז בפרט, חברת "עלי שלכת" מציעה חבילות קבורה מוזלות. חבילות הקבורה המוזלות כוללות שירותים כגון; סיוע ברכישת חלקות הקבר, מצבה, מעמד פרידה, שירותי אמבולנס (הכוללים הובלה של הגופה, מספר לילות בקירור ועוד) וסיוע בשירותים ביורוקרטיים.

הליווי הצמוד והמקצועי של חברת "עלי שלכת", מתוך היכרות עמוקה עם הפסיכולוגיה של האבלות, יאפשר למשפחה להתחיל את תהליך האבל בהתאם לרצון המשפחה ללא הפרעות או דאגות לדרישות ביורוקרטיות שונות.

חבילות הקבורה המוזלות מותאמות אישית וגמישות לפי רצון הלקוח. תהליך התאמת החבילה יתבצע במהלך פגישה אישית ולא מחייבת עם נציג קשרי משפחות של חברת "עלי שלכת". הנציג יוכל להסביר את כל ההיבטיים החוקיים והביורוקרטיים במקרים שונים ואת האלטרנטיבות הרלוונטיות לכל אחד ואחת.

בית עלמין האזרחי מנוחה נכונה פועל משנת 2009. במהלך שנים אלו ביסס בית העלמין את שמו כאחד מבתי העלמין המגוננים והיפים ביותר בארץ; מדשאות ירוקות, מגוון עצים ארצישראליים ושיחים ופרחים ייחודים המהווים נוף הולם לבית עלמין למנוחת עולם.

טקסי הקבורה בבית העלמין מנוחה נכונה נעשים על פי רצון האדם ומשפחתו; החל מטקס הלכתי ועד קבורת כד אפר דרך קבורה אזרחית והפקה ייחודית עפ"י רצון המשפחה. הבחירה היא תמיד בידי האדם, ללא הכתבות חיצוניות.

כמו כן, בית העלמין בעל נגישות גבוהה לנכים וכמובן מחירי החלקות בבית העלמין נקבעים על ידי המשרד לשירותי דת כחוק.

 

חבילות רבות בתחום המנוחה קיימות כיום, אצלינו בעלי שלכת תוכלו למצוא שירות ייחדוי של מנוחה נכונה בכפר סבא ובכלל.


אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ונציג מטעמנו יגיע אליכם ללא כל התחייבות על מנת לתת לכם פרטים על  מכלול שירותינו.

נגישות
למעלהעלה