הושקה חנות מוצרי תנחומים סימפטי פור יו

הושקה חנות מוצרי תנחומים סימפטי פור יו

כחלק ממעגלי החיים כולנו מוצאים את עצמנו מנחמים משפחות שחוות אובדן לא תמיד אנו זמינם לחלוק כבוד בזמן השבעה.  במקרים אלו, הרגשת ההחמצה  של חוסר השתתפות בצער חברינו מלווה אותנו ומתעצמת במפגש הבא, פנים אל פנים, עם יקרי המנוח/ה. כדי לגשר על עורך החיים העמוס, שאנו מוצאים את עצמנו בו, ועדין לאפשר לנו לשלב את הערכים של משפחתיות וחברות גם בשעות קשות, מפותחים פתרונות שמגשרים על מקום וזמן.

עלי שלכת הקימה חנות אינטרנטית למוצרי תנחומים – www.sympathy4u.com . המחשבה בבסיס המיזם היא שגם אם רחוקים פיזית, עדיין תוכלו להראות תשומת לב ורגישות לשעתם הקשה של חבריכם  בעזרת משלוח אגרת, זר פרחים או תקרובת.

כל המוצרים שלנו נבחרו בקפידה כדי להתאים למעמד האבל והצער:  איגרות התנחומים עוצבו בעדינות כיאה לרגישות של השעההן מוכנות להעביר את המסר האישי שלכם לאנשים המתמודדים עם ה אובדן יקירם; זרי פרחים מיוחדים,המתאימים לניחום אבלים וכך גם סלסלות תקרובות. 

בנוסףניתן להזמין עבור האבלים פריטי הנצחה נוספים כגוןלוחית QR למצבהההמקשרת אותה לאתר הנצחה וירטואלי עשיר בwww.pmemorials.com,  נרות זיכרון אישים עם תמונת היקיר ועוד מגוון מוצרים.

נגישות
למעלהעלה