טקסי לוויה בישראל

טקסי לוויה בישראל

את טקסי הלוויה במדינת ישראל ניתן לחלק לשני סוגים עיקריים: האחד, טקס הלוויה דתי, והשני, טקס הלוויה אזרחי, המתקיים בשטח המוקצה לצורך העניין במתחמי הקבורה ברחבי הארץ.

בשני הסוגים של טקס לוויה בישראל, מחויבים בני משפחתו או קרוביו של הנפטר במספר סידורי הלוויה מקדימים הכוללים בין היתר: טיפול בהליכים ביורוקרטיים הנוגעים להליך הקבורה, העברת הנפטר ממקום פטירתו אל מקום קבורתו, הקצאת חלקת קבר ועוד.

עלי שלכת – מגוון נרחב של שירותי קבורה

חברת "עלי שלכת" הוקמה בשנת 2004, על מנת להעמיד מענה מקצועי וראוי לצורך הולך וגובר בכל הקשור לארגון טקסי לוויה אזרחית במדינת ישראל. כחברה מובילה בתחום ניהול, ארגון והנחיית טקסי לוויה אזרחיים בישראל, אנחנו בחברת "עלי שלכת" מאמינים שלכל אחד ואחת מאיתנו יש את הזכות הלגיטימית לקבוע ולתכנן את אופי וצורת טקס הלוויהבמסגרתו הוא יובל למנוחת עולמים ביום מן הימים.

טקסי לוויה בישראל

במסגרת מתן השירותים המקצועיים של "עלי שלכת" לתכנון טקסי לוויה, אנחנו ב-"עלי שלכת" מעמידים  לרשות בני משפחתו של המנוח מגוון נרחב של שירותי קבורה מקצועיים הכוללים גם את הליכי הטיפול בכל הקשור לבירוקרטיה הנלווית להליך הבאת המנוח לקבורה, וגם את כל הנושאים הנלווים לאופי ניהול הטקס, בין אם קיימת דרישה מפורשת של המנוח לכך במסגרת צוואה אותה הותיר, ובין אם מדובר בבחירה החופשית של בני משפחתו.

בין יתר השירותים המוצעים על ידינו תמצאו: הקצאת חלקות קבורה אזרחית, הסעת נפטרים ממקום פטירתם אל מקום קבורתם, ארגון הסעות לציבור הרחב לצרכי הגעה לטקס הלוויה, טיפול מקצועי בכל הקשור להליכי בירוקרטיה, פרסום הודעות קבורה ותיאום מועד הקבורה, תכנון והנחייה של טקס הלוויה האזרחי, אספקת שירותי לוגיסטיקה במהלך ימי האבלות (אספקת ציוד אספקת כיבוד קל לטקס הלוויה,שירותי קייטרינג לסעודות מצווה ועוד), אחזקת חלקות קבורה- שירותי גינון, ניקיון מצבות ועוד.

כל שירותי הקבורה שלנו מיועדים הן לצרכי קיום טקס קבורה חילוני –אזרחי והן לצרכי קיום טקס קבורה דתי. כמו כן, אנו מאפשרים לבני המשפחה לשלב בין שני הטקסים בהתאם לאופי ולאורחות חיוו של הנפטר. אם גם אתם רוצים לדעת יותר על השירותים המקצועיים המוענקים לכם על ידינו, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר ישיר באמצעות אתר האינטרנט שלנו.

נגישות
למעלהעלה