טקס הלוויה- נקודות שחשוב להכיר

טקס הלוויה- נקודות שחשוב להכיר

הנפקת רישיון קבורהקביעת מועד הקבורה והעברת נפטרים ממקום פטירתם אל מקום הקבורה, הם רק חלק מסידורי קבורה אותם יש לקיים בסמיכות למועד פטירתו של אדם מסוים, וזאת על מנת להוביל אותו למנוחת עולמים.

במקביל לסידורי הלוויה הנערכים בבתי עלמין אורתודוקסים, ואשר ברובם מתקיימים על פי מנהגי היהדות בהתאם לאופי הקבורה הדתית, נערכים בשנים האחרונות לא מעט טקסי קבורה ולוויה אזרחיים, המתקיימים בבתי עלמין אזרחיים הפרושים ברחבי הארץ.

טקסי הלוויה המתקיימים במתחם בית עלמין אזרחי הם לרוב בעלי אופי אזרחי- חילוני, המביא לידי ביטוי את אופי אורחות החיים החילוניים אותם ניהל הנפטר לאורך כל ימות חייו. טקס הלוויה אזרחי יכול לשלב בתוכו סממנים מתוך המסורת היהודית ומתוך טקסי הקבורה הדתית.

טקס הלוויה

חברת "עלי שלכת" המתמחה במתן שירותי קבורה אזרחיים, מעמידה לרשותכם מגוון נרחב של שירותים הקשורים לתכנון טקסי לוויה אזרחיים. שירותים אלו מתבצעים על פי בקשתו המוקדמת של הנפטר, או לחילופין, על פי דרישת בני המשפחה ומוקיריו.

הליך תכנון וארגון טקס הלוויה האזרחי כולל היבטים שונים של קביעת מיקום הקבורה, מועד הפטירה, אופי הטקס, כתיבת התכנים לקיום הטקס והחלטה בנוגע לשילוב אלמנטים דתיים במהלך טקס הקבורה האזרחי. בחרת "עלי שלכת" מעמידים לרשותכם, בני משפחות הנפטרים, שירותי ייעוץ, סיוע וליווי מקצועיים לאורך כל הליך התכנון, כאשר הרעיון העומד מאחורי ארגון הטקס על ידי החברה נועד בין היתר להוריד מעליכם את עול הבירוקרטיה הנלווה להליך סידורי ההלוויה.

טקסי הלוויה המתקיימים על ידי חברת "עלי שלכת" נערכים בשותפות מלאה עם בני משפחתו של הנפטר. נציג מטעם בחברת "עלי שלכת" מגיע אל בית המשפחה וביחד איתם הוא אוסף את המידע הנחוץ אודות הנפטר. מידע זה מעובד לכתיבה מקצועית המנוסחת על ידי כותבי טקסטים מנוסים ומיומנים המכירים היטב את התרבות הישראלית ואת המסורת היהודית כאחד.

עורכי הטקסים המוצעים לכם על ידינו הינם אנשי רוח המעורים בתרבות הישראלית על כלל גווניה. אנשים אלו נבחרים על חברת "עלי שלכת" בקפידה ועוברים מסלול הכשרה המסמיך אותם לנהל טקסי קבורה אזרחיים.

נגישות
למעלהעלה