כמה עולה חלקת קבר ולמה חשוב שתדעו את זה

כמה עולה חלקת קבר ולמה חשוב שתדעו את זה

בעיית הקרקעות במדינת ישראל הובילה למצב בו עלויות רכישת חלקות הקבר עלו בשנים האחרונות בעשרות אחוזים. כיום, נעשים לא מעט מאמצים להתגבר על בעיית הקרקעות המוקצות לצרכי קבורה בישראל. מאמצים אלו כוללים בין היתר: קבורה רוויה וצפופה, קבורה בקומות והנהגת שיטות אלטרנטיביות כחלק מהליך הפרידה מהחיים, לרבות, שרפת גופות.

בניגוד לדעה הרווחת, שרפת גופות בישראל הנו הליך חוקי שאיננו נוגד את תפיסת המסורת היהודית. כמו כן, שרפת הגופות מהווה פתרון אפקטיבי לבעיות זיהום האוויר וזיהום מי התהום הנגרמים כתוצאה מקיום הליכי הקבורה המסורתיים.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

כמה עולה חלקת קבר?

העלות הכספית לרכישת חלקת קבר נקבעת על ידי משרד הדתות. במקרים בהם אדם מסוים מבקש לרכוש קבר בתוך בתי עלמין לצורך קיום טקס קבורה אזרחי, מועמדת לרשותו האפשרות לקבוע את אופי הטקס ותכניו.

כיום, עקב מצוקת קרקעות הולכת וגדלה במדינת ישראל, וזאת בשל שטחה המצומצם של המדינה, בחלק מבתי העלמין בערים הגדולות כבר עברו לשיטת קבורה רוויה, במסגרתה מתקיים הליך קבורה צפופה על מנת לחסוך בשטח הקבורה.

במידה וגם אתם רוצים לבחון את עלויות רכישת חלקת הקבר בעודכם בחיים, ובמידה וגם אתם רוצים לדעת יותר על הליכי הקבורה האלטרנטיביים, זה הזמן להכיר את השירותים המקצועיים של חברת "עלי שלכת", המתמחה במתן פתרונות קבורה ושירותי קבורה.  בין יתר השירותים העומדים לרשותכם תמצאו שירות רכישת חלקות קבורה המותאמת לצרכים הפרטיים שלכם.

אנחנו בחברת "עלי שלכת" מתמחים בארגון טקסי קבורה אזרחית בבתי עלמין, ובנוסף, מעמידים לרשותכם שירותי קבורה אלטרנטיביים נוספים הכוללים בין היתר גם הליך של שריפת גופות בישראל.

נגישות
למעלהעלה