מה חשוב לדעת על סידורי קבורה בישראל

מה חשוב לדעת על סידורי קבורה בישראל

בפרק הזמן הקצר בין מועד פטירתו של אדם לבין מועד קבורתו, נדרשים בני משפחתו של  המנוח להתמודד עם לא מעט סידורי קבורה המונהגים במדינת ישראל. חלק מאותם סידורים הינם הליכים בירוקרטים הקשורים להנפקתרישיון קבורה והנפקת תעודת פטירה, וחלק מאותם סידורים הינם סידורי קבורה ולוויה, הכוללים בין היתר: פרסום מודעות אבל בנוגע למועד הלוויה, העברת הנפטר אל המקום בו ייקבר, תכנון טקס הלוויה, היערכות לקראת ימות השבעה ועוד.

בני משפחה וקרוביו של המנוח, נאלצים להתמודד ברגעים הקשים ביותר של חייהם, עם לא מעט סידורים והליכים בירוקרטים, דבר המוביל לא מעט משפחות להיעזר בשירותים חיצוניים שנועדו לספק מכלול שירותים מקיף לכל צרכי הקבורה, הן במסגרת בתי העלמין המנוהלים על ידי חברת קבורה, והן במסגרת בית קברות אזרחי המקיים בתחומו סידורי קבורה אזרחית.

אנחנו ב-"עלי שלכת", מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של שירותים המותאמים באופן אישי לכל אחד ואחת מכם, באותם רגעים קשים בהם הוא מתבשר על לכתו של אדם קרוב מן העולם. סל המוצרים והשירותים של חברת "עלי שלכת" כולל בין היתר: הסדרי אדמיניסטרציה בכל הקשור להוצאת רשיון קבורה, תעודת פטירה, הודעת פטירה וכדומה, ניהול סידורי הלוויה, לרבות, ניהול טקס הלוויה,מעמד פרידה והעברת נפטרים אל בתי העלמין או אל חדר קירור, רכישת חלקת קבר בבתי העלמין המותאמים לצרכי המשפחה, לרבות, בית עלמין אזרחי ועוד מגוון נרחב של שירותים העומדים לרשות בני המשפחה וקרוביו של המנוח לאורך כל ימי האבלות.

בנוסף למתן שירותים המיועדים לבני משפחתו וקרוביו של המנוח, "עלי שלכת" הינו גוף המפעיל בית לוויות מודרני, המאפשר לכם לבחור בטקסי קבורה אזרחיים כדרך הסוגרת את מעגל חייכם החילוני בצורה המכובדת ביותר. בין יתר השירותים המוצעים לכם על ידי "עלי שלכת", תוכלו למצוא:

  • מתן סיוע בכל הקשור להסדרי קבורה אזרחית, סידורי קבורה וכו.
  • בחירת האופציה של איפרור הגופה(שרפת הגופה) מעמדי פרידה , פיזור או קבורה
  • טיפול בכל הנושאים הבירוקרטים בנוגע לרצונכם להיקבר קבורה חילונית
  • מתן סיוע בכל הקשור להעמדת טקס לוויה חילוני- אזרחי
  • אפשרות להנחיית טקסי הלוויה האזרחיים על ידי עורכי טקסים שהוכשרו לכך
  • סיוע בכתיבת דברי הספד אישיים
  • מערכת שלמה של פתרונות הנצחה (סרטים, ספרים, אתרים)
נגישות
למעלהעלה