שירותי קבורה

שירותי קבורה

הליך הבאתו של אדם הנפטר מן העולם למנוחת עולמים כרוך בלא מעט סידורי קבורה וסידורי הלוויה. סידורים אלו כוללים גם היבטי ביורוקרטיים כגון: הנפקת הודעת פטירה והנפקת רישיון קבורה, גם היבטים לוגיסטיים כגון: העברת נפטרים ממקום פטירתם אל מקום קבורתם וגם היבטים אמוציונליים הקשורים לאופי הליך טקס הלוויה והקבורה.

במקרים בהם אדם בוחר להיות מובא למנוחת עולמים במסגרת קבורה דתית, יינתנו לו שירותי הקבורה על ידי גורם דתי. במקרים בהם אזרח ישראלי ביקש או בני משפחתו מבקשים להיות מובל למנוחת עולמים במסגרת קבורה חילונית, שירותי קבורה הכוללים את כל סידורי הקבורה והלוויה מוענקים לבני משפחתם על ידי בתי העלמין העוסקים בתחומי הקבורה החילונית במדינת ישראל.

חברת "עלי שלכת" היא אחת החברות המנוסות והמקצועיות ביותר בתחום מתן שירותי קבורה אזרחית. שירותים בתחום זה כוללים את כל ההיבטים הנדרשים לצורך הבאת אדם לקבורה חילונית, לרבות, הנפקת רישיון קבורה, העברת הנפטר למקום קבורתו, הקצאת חלקת קבר במתחם המיועד לקבורה אזרחית, ניהול טקס הלוויה אזרחית ועוד מגוון נרחב של שירותי לוגיסטיקה הקשורים לאספקת ציוד ושירותי קייטרינג במהלך ימי האבלות.

שירותי קבורה

טיפול בירוקרטי לאחר הפטירה במסגרת סידורי קבורה

על מנת להוביל אדם למנוחת עולמים, נדרשים בני משפחתו להחזיק בהודעת פטירה וברישיון קבורה. ברוב המקרים, בני המשפחה וקרוביו של הנפטר מתקשים להתמודד עם אילוצי הביורוקרטיה הללו מיד עם הודעת דבר פטירתו של יקיריהם, ובנוסף לכך הצורך להתמודד עם נושאים אלו גוזל מהם זמן יקר וגורם ללא מעט תחושות תסכול הנלווים לעומק האבדון והצער בו הם שרויים.
חברת "עלי שלכת" המתמחה במתן שירותי קבורה, מעמידה לרשות בני המשפחה הליך טיפולי בכל הקשור לענייני ביורוקרטיה הנלווים להליך הבאתו לקבורה אזרחית של המנוח, לרבות, הנפקת התעודות והרישיונות הנדרשים ואף פרסום מועד הקבורה וטקס הלוויה באמצעות מודעות אבל.

כמו כן, החברה מעמידה לרשות בני המשפחה מגוון נרחב של שירותים לוגיסטיים הנלווים להליך הקבורה וימי האבלות. שירותים אלו כוללים בין היתר: אספקת ציוד לאירועים לצורכי קיום טקסי הלוויה, אספקת שירותי קייטרינג לבני המשפחה ומוקירי זכרו של המנוח במהלך ימי האבלות, ניהול רשימות זימון לצורך הזמנת קרובים לטקס הלוויה, שירותי תחזקת חלקת קבר, שירותי ייעוץ בכל הקשור לבחירת המצבה, הכנת גלגלי פרחים ועוד מגוון נרחב של שירותים בהתאם לצורכי המשפחה ודרישותיה לאורך כל תקופת ימי האבלות.

נגישות
למעלהעלה