מה זה אבל?

איך מסבירים מוות?

איך מכילים תחושת אובדן? מה עושים כשרוצים לבכות? איך להכיל בדידות וגעגוע? איך מתמודדים עם עצבות, ייאוש או כעס? ספר ילדים חדש נותן את המענה המקיף ביותר לשאלות, מחשבות ומכאובים המלווים ילדים בעת פטירה של אדם קרוב.

 

מה זה אבל?

איך מסבירים מוות?

איך מכילים תחושת אובדן? מה עושים כשרוצים לבכות? איך להכיל בדידות וגעגוע? איך מתמודדים עם עצבות, ייאוש או כעס?

 

"זיכרונות של הלב"

 הוא ספר ראשון מסוגו בישראל שנכתב על ידי ד"ר נעמי באום, פסיכולוגית חינוכית ומנהלת לשעבר יחידת החוסן במטי"ב – המרכז הישראלי לפסיכוטראומה, וצוות עלי שלכת, מאפשר להנציח את הנפטר באופן אישי מאוד באמצעות איורים ושיתוף מחשבות ורגשות. "זיכרונות של הלב" הוא ספר משולב חוברת עבודה שמסייע להורים לפתח עם ילדיהם נושאי שיחה על הנושא הכאוב ביותר ומשמעותו לחיים.

הזמינו עכשיו!

מתאים גם לאנשי מקצוע ועובדים סוציאליים, מלווים רוחניים, מנחי קבוצות, צוותי חינוך, צוותי רווחה ברשויות מקומיות, עורכי דין לענייני ירושות, ולמעשה כל מי שבא במגע עם משפחות המתמודדות עם אבל.

הזמינו עכשיו!

מתאים גם לאנשי מקצוע ומטפלים סוציאליים, מלווים רוחניים, מנחי קבוצות, צוותי חינוך, צוותי רווחה ברשויות מקומיות, עורכי דין לענייני ירושות ולמעשה כל מי שבא במגע עם משפחות המתמודדות עם אבל.

לפעמים הזיכרונות גורמים לנו להרגיש עצובים ובודדים. זה בסדר ואין צורך להיבהל. דווקא מתוך העצב נגיע לזיכרונות טובים ושמחים.

מתוך הספר

לעוד פרטים, מידע על רכישה מוסדית בהנחה והדפסת מהדורות ייחודיות

ראינו שהתעניינת אבל טרם השלמת את הרכישה, נשמח להעניק לך הטבה לרכישה מיידית באמצעות המייל

קטלוג עד לביתכם!

הקטלוג המקיף והמלא של עלי שלכת עם כל התשובות לשאלות שלכם בכל מה שקשור לקבורה האזרחית בישראל

דילוג לתוכן