עלי שלכת

הבחירה המכובדת

מי אנחנו?

חברת עלי שלכת היא בית לוויות הערוך לטפל בכל צורך או בקשה הקשורה לדרכו האחרונה של אדם. עלי שלכת הוקמה בשנת 2004 והיתה הראשונה בישראל להציע שירותי אופרה (שריפת גופה) כאלטרנטיבה לקבורה אזרחית וירוקה. בזכות פעילותה של עלי שלכת, לראשונה מאז קום המדינה ניתנה לאזרחי ישראל הזכות לבחור את דרכם האחרונה.

 חברת עלי שלכת מטפלת במנעד שלם של לקוחות במצבים ושלבים שונים במהלך חייהם. כאלה המבקשים לתכנן את פרידתם באופן שישקף את אורח חייהם וכן בכאלה הנמצאים על ערש דווי ומבקשים להיפרד מבלי להותיר עול כלכלי ונפשי על יקיריהם.

 

מה אנחנו מציעים?

תכנון תהליך הפרידה מלווה בתחושת שקט נפשי, ביטחון, הפחתת הנטל על השארים, הקניית שליטה ויכולת תכנון מהלכם של הדברים.

מערך השירותים והמוצרים של עלי שלכת כולל אופרה (שריפת גופה), הפקת מעמדי פרידה בהתאמה אישית, הפקת סיפורי הנצחה, הפקת מעמדי פיזור ו/או הטמנת אפר, מכירת כדי אפר ואביזרי הנצחה, טיפול בצוואות, הטסת גופה לחו"ל ועוד. הצוותים של עלי שלכת עומדים לשירותכם 24/7 במתן מענה אנושי בכל חלקי הארץ.

למה כדאי לכם

לבחור בעלי שלכת?

 

המניע העיקרי של חברת עלי שלכת, מעבר להיותה גוף עסקי, הוא אידיאולוגי – כפרט וכחברה.

עלי שלכת מאמינה שלכל אדם עומדת הזכות לבחור בדרך פרידתו מן העולם על פי העדפתו האישית. כמו כן, עלי שלכת מאמינה כי חלה עלינו החובה לדאוג לקרקעות מדינתנו הקטנה וניקיון מי התהום שלנו במציאת פתרונות אלטרנטיביים לקיים.

עלי שלכת גאה להיות חלוצת המהפך התרבותי-חברתי במדינת ישראל בתחומי הקבורה והאבלות, לוויות ומפעלי הנצחה וכלל השירותים הנלווים, והבאתם לרמה הגבוהה המקובלת בשאר מדינות העולם המערבי.

 

איך ליצור איתנו קשר?

כתובתנו:
היצירה 5, רעננה 4366351 ת.ד. 2636

דוא"ל:
info@aleyshalechet.co.il

טלפון:
1-800-333-188

פקס:
073-2755752

או

השאירו פרטים:

קטלוג עד לביתכם!

הקטלוג המקיף והמלא של עלי שלכת עם כל התשובות לשאלות שלכם בכל מה שקשור לקבורה האזרחית בישראל

זיכרונות של הלב

מה זה אבל?
איך מסבירים מוות?

איך מכילים תחושת אובדן? מה עושים כשרוצים לבכות? איך להכיל בדידות וגעגוע? איך מתמודדים עם עצבות, ייאוש או כעס? ספר ילדים חדש נותן את המענה המקיף ביותר לשאלות, מחשבות ומכאובים המלווים ילדים בעת פטירה של אדם קרוב.

דילוג לתוכן