972-732755750+
1-800-333-188

עלי שלכת

יהלומים מאפר

הקודם
הבא


אנו אוהבים ומוקירים את בני משפחתנו ובתחושותינו אנו רוצים לבלות במחיצתם לנצח נצחים. אנו שומרים אחריהם מזכרות המסמלות אותם בעבורנו, אך לא תמיד די בכך. היום אנו מותירים אחר יקירנו אבן, מצבה הנשארת להנציח את זכרו. אנו משקיעים במצבת האבן או השיש משאבים רבים והיא תמיד נותרת הרחק בבית העלמין, מתכסה אבק ודוהה עם השנים. ברבות השנים הביקורים פוחתים והדורות הבאים כבר לא מגיעים.

יהלום הינו החומר החזק והיקר בטבע. טכנולוגיה מתקדמת מאפשרת יצירת יהלום מלאכותי מאפר. התהליך הינו תהליך מורכב, האורך מספר חודשים ומתבצע במעבדה מיוחדת בארצות
הברית. בסופו של תהליך, המשפחה מקבלת יהלום בקראט ובצבע על פי בחירתה, איתו תוכל לעשות כרצונה, החל משיבוצו בתכשיט ועד הצבתו במסגרת יפה וייחודית בביתה.
יודגש כי תהליך זה הינו ארוך ונמשך כשנה לערך.

הפיכת אפרו של יקירך ליהלום מותירה מזכרת נצח, ההולכת עם בני המשפחה באשר הם ולדורות. תהליך של יצירת יהלומים מלאכותיים מאפר, מהווה אמירה מיוחדת ומרעננת על נצחיות האהבה. עכשיו גם אתם יכולים.

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם מידע על יהלומים מאפר

או

השאירו פרטים:

קטלוג עד לביתכם!

הקטלוג המקיף והמלא של עלי שלכת עם כל התשובות לשאלות שלכם בכל מה שקשור לקבורה האזרחית בישראל

זיכרונות של הלב

מה זה אבל?
איך מסבירים מוות?

איך מכילים תחושת אובדן? מה עושים כשרוצים לבכות? איך להכיל בדידות וגעגוע? איך מתמודדים עם עצבות, ייאוש או כעס? ספר ילדים חדש נותן את המענה המקיף ביותר לשאלות, מחשבות ומכאובים המלווים ילדים בעת פטירה של אדם קרוב.