972-732755750+
1-800-333-188

עלי שלכת

עלי שלכת היא החברה הראשונה להעניק שירותי אופרה (שריפת גופות) בישראל, ושירותיה לא נעצרים אך ורק שם. החברה מעניקה שירותים נוספים בהם: ערבי הנצחה, ספרים אישיים, אתר הנצחה אישי, ספרים אוטוביוגרפיים, הרצאות, צוואות והטסות לחו"ל.

עלי שלכת – חדשנות בקבורה אזרחית

שירות יחודי שמעניקה החברה באמצעות חברת DNA Memorial הוא שימור DNA. גישה לאלבום המשפחתי הגנטי מאפשרת לאבחן מוטציות גנטיות לאורך שנים ולצפות מראש מחלות, הסבירות שלהן להתפרץ כמו גם התזמון שלהן. כיום היכולת הזאת מוגבלת למספר מחלות וסוג סרטן ועם התפתחות הרפואה הידע גדל ומתרחב למחלות נוספות וסוגי סרטן שונים מדי שנה. דגימת DNA מאפשרת להתאים סוגי תרופות וטיפולים באופן אישי, ואף טיפולים גנטיים.

בנוסף בהתאם להתפתחות הטנכולוגית מציעה עלי שלכת שירות של מדליון QR אשר מוצמד למצבה, ובאמצעות סריקה שלו ניתן להגיע לעמוד הנצחה שאנחנו מעצבים.

בתחום מעמדי הפרידה אנו מציעים שירות של קבורה בלב ים- קבורה בלב ים הינה קבורה אקולוגית ייחודית בעומק הים אשר מתבצעת מחוץ למים הטריטוריאליים של מדינת
ישראל. דרך זו מבוקשת על ידי אנשים שהים קרוב לליבם.

מעמדי הפרידה שלנו מותאמים לנפטר ולבני משפחתו. בנוסף מעמד הפרידה תומך בהליכים פסיכולוגיים המתרחשים אצל הקרובים האבלים, זאת בניגוד לטקס לוויה רגיל שאין בו פן אישי כלל.

לא רק קבורה

אנחנו בעלי שלכת מאמינים שהפרידה מאהובכם אינה מסתיימת בקבורה, אלא חלק מתהליך שלם בו קרוביו של הנפטר מעבדים את האובדן.

פודקאסט "עושים ת'מוות" עוסק בכל מה שקשור לעולם הקבורה והפטירה בארץ.

דף המתכונים שלנו "בצק עלים" מרכז מתכונים אשר רלוונטיים לאירוח בשבעה, ונוגעים במאכלים מכל העדות.

דף "עלי רגל" מציע טיולי הנצחה אשר מסייעים למשפחות להתמודד עם האובדן.

"עלי תרבות" מציע כמה אזכוריים איכותיים מעולם המוות בתרבות כמו שירים, סרטים ומופעים.

עמוד "עלי טיפ", כשמו כן הוא, עוסק בטיפים למעמד הפרידה והקבורה, ובעיקר עושה סדר בכל הדרכים שאפשר להפרד בהן מהקרובים לכן. התכנים עוסקים בהודעה על פטירה, הכנה של ילדים להודעת הפטירה, שירים, הספדים, והכנות ליום שאחרי.

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם מידע על עלי שלכת – מובילים את שירותי הקבורה האזרחית הישראל

או

השאירו פרטים:

קטלוג עד לביתכם!

הקטלוג המקיף והמלא של עלי שלכת עם כל התשובות לשאלות שלכם בכל מה שקשור לקבורה האזרחית בישראל

זיכרונות של הלב

מה זה אבל?
איך מסבירים מוות?

איך מכילים תחושת אובדן? מה עושים כשרוצים לבכות? איך להכיל בדידות וגעגוע? איך מתמודדים עם עצבות, ייאוש או כעס? ספר ילדים חדש נותן את המענה המקיף ביותר לשאלות, מחשבות ומכאובים המלווים ילדים בעת פטירה של אדם קרוב.

דילוג לתוכן