972-732755750+
1-800-333-188

עלי שלכת

עלי שלכת

עוד מאמרים:

בקשה לתעודת פטירה, עלי שלכת, שריפה, קבורה אזרחית, מעמדי פרידה, שריפת גופות

בקשה לתעודת פטירה

הגשת בקשה לתעודת פטירה היא תהליך חשוב העוקב אחר האירוע המצער של פטירתו של אדם. מסמך משפטי זה משמש כהוכחה רשמית למותו של אדם ונדרש

עלי שלכת, שריפת גופות, יתרונות של שריפת גופות, שריפה, קבורה אזרחית, מעמדי פרידה

יתרונות של שריפת גופות

שריפת הגופה, תהליך הפחתת גופה לאפר, צברה בשנים האחרונות פופולריות כחלופה לשיטות הקבורה המסורתיות. חיבור זה בוחן את היתרונות של שריפת גופות, תוך הדגשת הקיימות

קבורה אקולוגית, עלי שלכת, שריפת גופות, שריפה, קבורה אזרחית, מעמדי פרידה

קבורה אקולוגית

קבורה אקולוגית, המכונה גם קבורה טבעית או קבורה ירוקה, היא אלטרנטיבה ידידותית לסביבה לשיטות קבורה מסורתיות. היא מתמקדת במזעור ההשפעה האקולוגית של תהליך הקבורה, קידום

עלי שלכת, הוצאת תעודת פטירה, שריפה, קבורה אזרחית, מעמדי פרידה

הוצאת תעודת פטירה

הוצאת תעודת פטירה היא שלב מכריע בתהליך ההכרה ותיעוד פטירתו של מישהו. מסמך משפטי זה משרת מספר מטרות, מספק סגירה ליקיריהם ומקל על עניינים מעשיים

קרמציה

קרמציה

קרמציה (שריפה) היא תהליך הפחתת גופו של נפטר לאפר באמצעות שימוש בחום גבוה. מנהג זה קיים כבר אלפי שנים ועדיין נמצא בשימוש נרחב כיום. בתרבויות

שיתוף:

עלי שלכת הינה בית לוויות מודרני העוסק בקבורה אזרחית, שריפת גופות, טקסי לוויה ואזכרה, מפעלי הנצחה, אדמיניסטרציה וטיפול בירוקרטי, יעוץ בתחומים שונים ושירותים נלווים נוספים.

אחד ההיבטים המרכזיים שמייחדים אותם הוא הגישה האישית שלהם לתכנון הלוויה. מתוך הכרה בכך שכל אדם הוא ייחודי, החברה שואפת ליצור שירותי הלוויה מותאמים אישית המשקפים את אישיותו וערכיו של הנפטר. הצוות המנוסה והאמפטי שלהם מקדיש את הזמן להקשיב לרצונות והעדפות המשפחה, תוך הקפדה על הקפדה על כל פרט ופרט.

היא מתגאה במתן מגוון שירותים מקיף כדי לענות על הצרכים המגוונים של לקוחותיה. מטקסי קבורה מסורתיים ועד שריפת גופות וטקסים אזכרה, הם מציעים מגוון אפשרויות כדי להתאים להעדפות תרבותיות, דתיות ואישיות. כמו כן, החברה דואגת לכל הניירת והדרישות המשפטיות הנדרשות, ומשחררת את המשפחות מהעומס האדמיניסטרטיבי בתקופה מאתגרת מבחינה רגשית.

עלי שלכת, שריפת גופות, שריפה, קבורה אזרחית, מעמדי פרידה

בנוסף, חברת הלוויה עלי שלח מאמינה בטיפוח סביבה תומכת ומנחמת למשפחות אבלות. הם מציעים שירותי ייעוץ אבל, מחברים אנשים עם אנשי מקצוע מנוסים שיכולים להדריך אותם בתהליך הריפוי. על ידי מתן תמיכה רגשית ומשאבים, החברה שואפת לעזור למשפחות להתמודד עם אובדן ולמצוא נחמה באבלן.

הם מטפלים בכל הנושאים, קטנים כגדולים כאחד ועד הפרט האחרון, תוך שימת דגש על התאמה אישית לרצון האדם ולאורח חייו. אנו מספקים שירותים כוללים (חבילות) בתחום הקבורה, השריפה, הלוויה והאזכרה, אותם אנו מתאימים אישית לנפטר וליקיריו.

הם מציעים מגוון חבילות ואפשרויות שיתאימו לתקציבים שונים, ומספקים למשפחות את ההזדמנות ליצור מחווה משמעותית ללא עומס כספי. בחברה מאמינים שלכולם מגיעה פרידה מכובדת, והם שואפים להנגיש את שירותיו לכל.

לסיכום, חברת הלוויה עלי שלח הינה ארגון הלוויה חומל ובעל מוניטין המעניק שירותים אישיים ומקצועיים ליחידים ולמשפחות בזמן אבלם. עם מחויבותם לכבד את הנפטר, לתמוך בשכול ולהציע מגוון מקיף של שירותים, בין אם מדובר בקבורה מסורתית, שריפת גופות או אזכרה.

בעלי שלכת מועסקים אנשי צוות מיומנים ומקצועיים שמגיעים לפגוש כל לקוח באופן אישי  במקום המפגש הנוח לו, בכל רחבי הארץ, על מנת להקשיב ללקוח, להכירו ולעזור לו לבחור את הדרך המתאימה  במיוחד עבורו. אנו מאמינים שבתחום רגיש זה, מפגש אישי הוא הנכון ביותר.

או

השאירו פרטים:

קטלוג עד לביתכם!

הקטלוג המקיף והמלא של עלי שלכת עם כל התשובות לשאלות שלכם בכל מה שקשור לקבורה האזרחית בישראל

זיכרונות של הלב

מה זה אבל?
איך מסבירים מוות?

איך מכילים תחושת אובדן? מה עושים כשרוצים לבכות? איך להכיל בדידות וגעגוע? איך מתמודדים עם עצבות, ייאוש או כעס? ספר ילדים חדש נותן את המענה המקיף ביותר לשאלות, מחשבות ומכאובים המלווים ילדים בעת פטירה של אדם קרוב.