972-732755750+
1-800-333-188

עלי שלכת

אוֹפְרָה (שריפת גופות)

הביקוש לתהליך האוֹפְרָה (שריפת גופה, קרמציה) לאחר המוות עולה מדי שנה ברחבי העולם – וגם בישראל. לא חסרות סיבות טובות המניעות אנשים לבחור באופרה על חשבון קבורה דתית-מסורתית: הרצון להיפרד בדרך הנכונה להם והמתאימה להשקפת עולמם , הרצון לחסוך מקום בבתי הקברות העמוסים, הצורך בשמירה על הסביבה, על האדמה ומי התהום, הרצון להיקבר בדרך מהירה ופשוטה יותר – ועוד ועוד.

כבית לוויות המציע קבורה אלטרנטיבית ואופרה (שריפת גופה) מאז 2004, אנו עדים לפניות רבות של ישראלים מבקשים עוד בחייהם לקבוע את דרכם האחרונה כפי שהם היו רוצים להיזכר. לפיכך, מנעד השירותים שלנו כולל ליווי מלא משלב המפגש הראשוני עם הלקוח ועד לרגע בו מתממשים כל רצונותיו בצורה הטובה ביותר.

עלי שלכת גאה להיות בית הלוויות היחידי בישראל המוכר ומוסמך על ידי כל ארגוני בתי הלוויות הגדולים בעולם. אנו משתתפים ומרצים בכנסים מקצועיים מובילים בעולם, ומשמשים כנציגת ישראל בארגון A.T.F.I-T.A.I.F – הארגון המוביל באירופה בתחום בתי הלוויות.

אופרה, שריפת גופות, אופרה שריפת גופות, עלי שלכת, תא לקבורת אפר, תא לקבורת אפר עלי שלכת

מעטפת השירותים שלנו בתחום האופרה כוללת:

מה באמת חשוב לדעת על תהליך האופרה (שריפת גופה לאחר הפטירה)?

כמו כל נושא שהתקבע כטאבו רגיש, גם סביב תעשיית הקבורה מרחפים סימני שאלה שראויים לתשובה מקצועית, כמו גם מיתוסים שגויים שחשוב להפריך.

  1. תהליך של שריפת גופה לא מחליף הלוויה – למען האמת, רצוי ומומלץ לקיים לוויה או מעמד פרידה. ניתן לבצע את המעמד עם ארון או בלי, או בנוכחות האפר, לפי רצון המשפחה.

  2. תהליך האופרה (שריפת גופה) מתבצע במיכון מתקדם – תהליך האופרה מתבצע במתקן ייעודי בעל טכנולוגיה מתקדמת אשר יובא במיוחד מארה"ב לישראל. המתקן ידידותי לסביבה, עומד בתקני האיכות המחמירים ביותר ואינו פולט חומרים מזהמים. התהליך עצמו ירוק לחלוטין וממחזר אנרגיה.

    פיזור אפר בטבע, אופרה, שריפת גופות, אופרה שריפת גופות, עלי שלכת, תא לקבורת אפר, תא לקבורת אפר עלי שלכת

  3. כמה זמן אורך התהליך? כל לקוח המזמין את השירות עבורו בעודו בחיים או בני משפחתו הפונים אלינו ברגע הפטירה זוכים לליווי הדוק, הכולל מפגשי ייעוץ ומענה אנושי 24/7. תהליך האופרה עצמו אורך כשעתיים. מדובר בתהליך ייחודי שמכבד את הגופה לכל אורכו ושומר על פרטיותה.

  4. תהליך המכבד את בחירת האדם באשר הוא – כל אדם בישראל יכול לבחור את הדרך בה ירצה להיפרד מן העולם. אנו מציעים מערך שירותים נלווה הכולל עריכת מעמדי פרידה בעלי אופי חילוני ודתי, קבורת אפר בלב ים, טקסי אזכרה, הוצאת ספרי הנצחה, שימור DNA ועוד.

  5. מה קורה בסוף התהליך? לרשות כל אדם עומדת הזכות לבחור מה לעשות עם שרידי גופתו. האפשרויות נעות בין קבורה, פיזור, שמירה וכו'. אנחנו מלווים את המשפחה גם בעת קבלת ההחלטה הזאת.

  6. איך יוצרים איתנו קשר? אנחנו כאן 24/7 כדי להשיב, ללוות ולייעץ. פרטינו:
  7.  

ניתן גם להשאיר את פרטיכם ואנחנו ניצור עמכם קשר בהקדם האפשרי.

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם מידע על אוֹפְרָה (שריפת גופות)

או

השאירו פרטים:

קטלוג עד לביתכם!

הקטלוג המקיף והמלא של עלי שלכת עם כל התשובות לשאלות שלכם בכל מה שקשור לקבורה האזרחית בישראל

זיכרונות של הלב

מה זה אבל?
איך מסבירים מוות?

איך מכילים תחושת אובדן? מה עושים כשרוצים לבכות? איך להכיל בדידות וגעגוע? איך מתמודדים עם עצבות, ייאוש או כעס? ספר ילדים חדש נותן את המענה המקיף ביותר לשאלות, מחשבות ומכאובים המלווים ילדים בעת פטירה של אדם קרוב.