אודות עלי שלכת

עלי שלכת הוקמה בשנת 2004 על ידי קבוצת יזמים פרטית שזיהתה צורך אישי וקולקטיבי בבית לוויות מודרני  ומקצועי במדינת ישראל כפי שנהוג בעולם המערבי, ובזה שינתה לעד את אופי השירותים הניתנים לאחר המוות  בישראל. לראשונה מאז קום המדינה ניתנת לאזרחי ישראל הזכות לבחור בדרך בה ירצו להיפרד מהעולם. 

עלי שלכת הינה הגוף הותיק והמקצועי ביותר בנוגע לדרכו האחרונה של האדם, החל מהפן הביורוקרטי ועד הפן  הפסיכולוגי והאישי. עלי שלכת מציעה שירותי קבורה אזרחית, שריפת גופות, עריכת מעמדי פרידה בעלי אופי  חילוני ודתי, קבורה בלב ים, טקסי אזכרה, הוצאת ספרים, שימור DNA ועוד.  

 

עלי שלכת הינה בית הלוויות היחידי בישראל המוכר ומוסמך על ידי כל ארגוני בתי הלוויות הגדולים בעולם. אנו  משתתפים ומרצים בכנסים מקצועיים בעולם בקביעות ומעלים את הסיפור המיוחד של אופרה בישראל. כמו כן  עלי שלכת היא נציגת ישראל בארגון A.T.F.I-T.A.I.F שהינו הארגון המוביל באירופה בתחום בתי הלוויות. 

 

כחלק מהתפיסה המקצועית של עלי שלכת, אנו ערוכים ופועלים על מנת לתת מענה מיטבי בזמנים הקשים  ביותר של לקוחותינו. בעלי שלכת מועסקים אנשי צוות מיומנים ומקצועיים שמגיעים לפגוש כל לקוח באופן אישי  במקום המפגש הנוח לו, בכל רחבי הארץ, על מנת להקשיב ללקוח, להכירו ולעזור לו לבחור את הדרך המתאימה  במיוחד עבורו. אנו מאמינים שבתחום רגיש זה, מפגש אישי הוא הנכון ביותר. 

 

אנו מקצועיים בתחומנו, ופועלים להפיץ את הידע ככל שניתן. אנו מעבירים הרצאות בבתי ספר לאחיות, בכנסים  מקצועיים, מעבירים חוגי בית ומשתתפים בתערוכות וכנסים הן לבעלי מקצוע והן ולציבור הרחב.