972-732755750+
1-800-333-188

עלי שלכת

בית עלמין אזרחי בישראל

עוד מאמרים:

קבורה אזרחית, עלי שלכת

קבורה אזרחית במימון המדינה

הידעתם? בישראל נהוגה קבורה אזרחית במימון המדינה  למי שמבקש להיקבר בטקס אזרחי במימון המדינה, ולא ידע מה זה אומר – הנה כמה תשובות שיעשו לכם

כדאי לדעת

מדוע מומלץ להזמין שירותים מראש? על פי נתוני ביטוח לאומי קרוב לשליש מהאוכלוסייה רוכש חלקת קבר בעודם בחיים. עם זאת, חלק ניכר אינם מודעים לכך

הנפקת תעודת פטירה

תהליך הנפקת תעודת פטירה מתחיל מהוצאת הודעת פטירה שהיא למעשה מסמך החתום על ידי רופא הקובע את מותו של המנוח. הודעה זו מהווה מסמך חיוני

הוצאת תעודת פטירה

הודעת פטירה, אותה מקבלים לידיהם בני משפחתו או קרוביו של המנוח, היא למעשה מסמך מטעם בית החולים ובאישור רופא הקבוע את מותו של האדם. תעודת

שיתוף:

קבורה חילונית המונהגת במדינת ישראל היא הליך המאפשר לאלפי ישראלים –חילונים להיפרד מן העולם בהתאם להשקפת עולמם החילונית. בית קברות אזרחי או קבורה אזרחית הם למעשה האלטרנטיבה המרכזית העומדת כיום בפני אנשים אשר אינם יכולים או אשר אינם מעוניינים לבוא לקבורה במסגרת כללי הטקס הדתי המוצע לכם בבתי העלמין האורתודוקסיים בהם מתבצעים מרבית טקסי הלוויה על ידי חברת קדישא.

בית עלמין אזרחי הוא במקרים רבים מתחם קבורה הנמצא בבעלות של גופים וארגונים שונים. מתחמי קבורה אלו הינם מרווחים יותר, מרשימים יותר ומטופחים הרבה יותר, דבר המעצים את מכובדות טקס הקבורה והבאת המנוח למנוחת עולמים.

כיום, תוכלו למצוא מספר הולך וגדל של בתי עלמין אזרחיים או בתי עלמין בהם מתקיימות קבורות ולוויות אזרחיות בכל רחבי הארץ, ובהם מתקיים נוהל חופשי יותר במסגרת טקס לוויה אזרחי. בין יתר האלמנטים החופשיים יותר בבתי עלמין אלו תמצאו: אפשרות להיקבר בארון קבורה, אפשרות לתכנן את אופי הטקס בהתאם להשקפת עולמו של המנוח, אפשרות להיטמן בתוך חלקת קבר גדולה ומרווחת יותר, אפשרות לרכוש אחוזות קבר לכלל בני המשפחה ועוד.

חשוב לציין שבניגוד לדעה הרווחת, במהלך קיום טקס קבורה אזרחי ניתן לשלב סממנים דתיים מתוך טקסי הקבורה הדתית, לרבות, טקס הקריעה, קריאת שמע, טהרה ותכריכים.

בית עלמין אזרחי בישראל – כל מה שכדאי לדעת

עלי שלכת – בית לווית מודרני –אזרחי

עלי שלכת הינה חברה המפעילה בית לווית מודרני, המאפשר לכם לקיים טקסי קבורה אזרחיים באופן המכובד והתואם ביותר את השקפת עולמו של המנוח. בין יתר השירותים המוענקים לכם במסגרת סידורי הקבורה ותכנון טקסי לוויה אזרחיים, תמצאו:

מתן סיוע לבני המשפחה בכל הקשור להליכים הבירוקרטיים הנלווים להליך הפטירה (הוצאת תעודת פטירה, הנפקת רישיון קבורה וכדומה)

מתן סיוע וליווי בכל הקשור למעמד הפרידה מבן משפחה- הוצאת הודעת פטירה, סיוע פסיכולוגי לבני המשפחה בהתמודדות עם האובדן ועוד.

תכנון, ארגון והנחית טקסי לוויה אזרחיים לרבות סיוע בכתיבת דברי הספד אישיים

מתן שירותים לוגיסטיים הכוללים אספקת ציוד אירועים לצרכי ארגון טקס הלוויה ותקופת האבלות, אספקת כיבוד קל ושירותי קייטרינג.

ועוד מגוון נרחב של שירותים בהתאמה אישית.

 

או

השאירו פרטים:

קטלוג עד לביתכם!

הקטלוג המקיף והמלא של עלי שלכת עם כל התשובות לשאלות שלכם בכל מה שקשור לקבורה האזרחית בישראל

זיכרונות של הלב

מה זה אבל?
איך מסבירים מוות?

איך מכילים תחושת אובדן? מה עושים כשרוצים לבכות? איך להכיל בדידות וגעגוע? איך מתמודדים עם עצבות, ייאוש או כעס? ספר ילדים חדש נותן את המענה המקיף ביותר לשאלות, מחשבות ומכאובים המלווים ילדים בעת פטירה של אדם קרוב.

דילוג לתוכן