972-732755750+
1-800-333-188

עלי שלכת

במותם ציוו לנו על תכנון מוקדם של טקס הלוויה

עוד מאמרים:

קבורה אזרחית, עלי שלכת

קבורה אזרחית במימון המדינה

הידעתם? בישראל נהוגה קבורה אזרחית במימון המדינה  למי שמבקש להיקבר בטקס אזרחי במימון המדינה, ולא ידע מה זה אומר – הנה כמה תשובות שיעשו לכם

כדאי לדעת

מדוע מומלץ להזמין שירותים מראש? על פי נתוני ביטוח לאומי קרוב לשליש מהאוכלוסייה רוכש חלקת קבר בעודם בחיים. עם זאת, חלק ניכר אינם מודעים לכך

הנפקת תעודת פטירה

תהליך הנפקת תעודת פטירה מתחיל מהוצאת הודעת פטירה שהיא למעשה מסמך החתום על ידי רופא הקובע את מותו של המנוח. הודעה זו מהווה מסמך חיוני

הוצאת תעודת פטירה

הודעת פטירה, אותה מקבלים לידיהם בני משפחתו או קרוביו של המנוח, היא למעשה מסמך מטעם בית החולים ובאישור רופא הקבוע את מותו של האדם. תעודת

שיתוף:

תכנון מוקדם של טקס הלוויה יאפשר לכל אחד ואחת מכם לתכנן את טקס הלוויה באופן המותאם ביותר להשקפת עולמכם. כיום, יותר ויותר אנשים בוחרים לבצע הליך של רכישת חלקת בחיים, וזאת על מנת לקבוע את מיקום קבורתם והתאמת אופי הטקס אשר ילווה אותם בדרכם האחרונה.

כבר היום ניתן לראות ביקושים הולכים וגדלים לקיומם של טקסי קבורה חילוניים, וזאת במסגרת רכישת חלקות קבר על ידי אזרחים ישראליים בעלי השקפת עולם חילונית, אשר מבררים בנוגע לשאלה: כמה עולה חלקת קבר או אחוזת קבר בתוך מתחמי בתי הקברות.

אנחנו ב-"עלי שלכת" המתמחים בארגון סידורי קבורה אזרחית ותכנון טקסי לוויה אזרחיים, מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של שירותים ומוצרים המותאמים לתכנון מוקדם של טקס הלוויה אשר יכבד את השקפת עולמכם החילונית.

שירותי החברה כוללים בין היתר:

טיפול בירוקרטי הכולל הוצאת תעודת פטירה, הוצאת הודעת פטירה, הנפקת רישיון קבורה וכו.

סידורי קבורה- רכישת חלקת קבר או אחוזת קבר בבתי עלמין המתאימים לצרכי הקבורה האישיים שלכם (קבורה דתית או אזרחית), שירותי הסעת נפטרים והסעות במסגרת מסע הלוויה, שירותי החזקת גופות בתאי קירור, אספקת ארונות קבורה וקביעת מצבה.

תכנון והנחייה של טקס לוויה המותאם באופן אישי לדרישות הספציפיות שלכם.

שירותים לוגיסטיים הכוללים אספקת ציוד לאירועי קבורה וטקסי לוויה, אספקת שירותי כיבוד קל או קייטרינג

שירותי ייעוץ וסיוע בכל הנוגע לכתיבת צוואות, עניינים משפטיים, סיוע פסיכולוגי ועוד

שירותי תכנון ארגון והפקה של מועדי זיכרון ועוד.

יתרונות התכנון המוקדם

אומנם רבים מאיתנו מעדיפים להדחיק את כל הקשור ליום לכתנו מן העולם, אך מעבר להיבט הרגשי המתלווה לנושא, ישנם לא מעט יתרונות לתכנון טקסי הלוויה המוקדמים. יתרונות אלו כוללים בין היתר: רכישת חלקת קבר בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם, התעמקות בתכנון טקס הלוויה המכובד אשר ילווה אתכם בדרכם האחרונה, העמדת צוואה רוחנית במקביל להעמדת צוואה המתייחסת לנכסים אותם אנו צוברים לאורך החיים ועוד.

אנחנו ב-"עלי שלכת", מאפשרים לכם להתמקד בכל הפרטים הקטנים והגדולים אשר ילוו את דרככם האחרונה, וכפועל יוצא מכך, תוכלו להשיג שליטה מלאה בחיים עד הנשימה האחרונה.

או

השאירו פרטים:

קטלוג עד לביתכם!

הקטלוג המקיף והמלא של עלי שלכת עם כל התשובות לשאלות שלכם בכל מה שקשור לקבורה האזרחית בישראל

זיכרונות של הלב

מה זה אבל?
איך מסבירים מוות?

איך מכילים תחושת אובדן? מה עושים כשרוצים לבכות? איך להכיל בדידות וגעגוע? איך מתמודדים עם עצבות, ייאוש או כעס? ספר ילדים חדש נותן את המענה המקיף ביותר לשאלות, מחשבות ומכאובים המלווים ילדים בעת פטירה של אדם קרוב.

דילוג לתוכן