972-732755750+
1-800-333-188

עלי שלכת

דברים שצריך לדעת על טקס הלוויה

עוד מאמרים:

קבורה אזרחית, עלי שלכת

קבורה אזרחית במימון המדינה

הידעתם? בישראל נהוגה קבורה אזרחית במימון המדינה  למי שמבקש להיקבר בטקס אזרחי במימון המדינה, ולא ידע מה זה אומר – הנה כמה תשובות שיעשו לכם

כדאי לדעת

מדוע מומלץ להזמין שירותים מראש? על פי נתוני ביטוח לאומי קרוב לשליש מהאוכלוסייה רוכש חלקת קבר בעודם בחיים. עם זאת, חלק ניכר אינם מודעים לכך

הנפקת תעודת פטירה

תהליך הנפקת תעודת פטירה מתחיל מהוצאת הודעת פטירה שהיא למעשה מסמך החתום על ידי רופא הקובע את מותו של המנוח. הודעה זו מהווה מסמך חיוני

הוצאת תעודת פטירה

הודעת פטירה, אותה מקבלים לידיהם בני משפחתו או קרוביו של המנוח, היא למעשה מסמך מטעם בית החולים ובאישור רופא הקבוע את מותו של האדם. תעודת

שיתוף:

טקס לוויה המתקיים במסגרת הליך קבורה במתחם בית עלמין אזרחי, שונה באופיו מטקס לוויה המתקיים בבתי הקברות האורתודוקסים, וברוב המקרים, מחייב את בני משפחת הנפטר וקרוביו לקחת חלק פעיל בתכנון הטקס, בין אם מדובר בתכנון על פי צוואתו המוקדמת של הנפטר, ובין אם מדובר בתכנון הטקס על פי בני המשפחה.

במסגרת סידורי הלוויה, בין אם מתקיימת בבית עלמין אורתודוקסי, ובין אם היא נערכת בבית קברות אזרחי, נדרשים בני המשפחה להתמודד עם לא מעט הליכי בירוקרטיה הכוללים בין היתר: השגת הודעת פטירה, השגת רישיון קבורה, העברת המנוח אל מקום הקבורה המיועד, תכנון טקס הלוויה ועוד, וכל זאת במהלך ההתמודדות האישית של כל אחד מבני המשפחה בשעתם הקשה.

אנחנו ב-"עלי שלכת", ערוכים לטפל במגוון נרחב של נושאים הקשורים להליך הקבורה, לרבות, תכנון טקס הלוויה אזרחי. במסגרת שירותי הכנת הטקס, אנחנו מאפשרים לבני המשפחה לקחת חלק פעיל בהליך תכנון הטקס, החל מקביעת מועד הטקס במקום ובזמן המתאים לבני המשפחה, דרך קביעת אופיו של הטקס ועד לנטילת חלק פעיל בכתיבת התכנים השונים וכתיבת דברי ההספד.

אנחנו ב-"עלי שלכת", מעמידים לרשותכם שירותי כתיבה והנחייה מקצועיים לצרכי קיום טקסי לוויה ברוח ישראלית, המותאמת לצרכי קיום טקס הקבורה האזרחי-חילוני, או לחילופין, לצרכי קיום טקס הקבורה הדתי – מסורתי.

במסגרת מתן השירותים המקצועיים של "עלי שלכת" לתכנון טקסי לוויה, אנו מעמידים לרשות בני משפחתו של הנפטר, "תיק טקס", המרכז בתוכו את כל צרכי קיום הטקס על כלל היבטיו השונים והמורכבים כאחד. הליך כתיבת התכנים נערך על ידי כותבי טקסטים מקצועיים ומוסמכים, בעלי ידע מקצועי ביהדות ובצרכי הקבורה השונים. כמו כן, כותבי הטקסטים שלנו הינם אנשי רוח המעורים בתרבות הישראלית. הליך עריכת הטקסים מתבצע באופן מקצועי ומוקפד, ובחלק גדול מהמקרים מתבצע בשיתוף פעולה מלא עם בני משפחתו וקרוביו של הנפטר.

חשוב לדעת – טקסי הלוויה המנוהלים ונערכים על ידי "עלי שלכת" מותאמים לניהול טקסי קבורה בבתי עלמין אזרחיים, או לקיום הטקס בבית עלמין של חברת קדישא, אנו פועלים על מנת לקבל אישור מראש  מטעם חברת הקבורה הספציפית לצורך כך בשם המשפחה.

או

השאירו פרטים:

קטלוג עד לביתכם!

הקטלוג המקיף והמלא של עלי שלכת עם כל התשובות לשאלות שלכם בכל מה שקשור לקבורה האזרחית בישראל

זיכרונות של הלב

מה זה אבל?
איך מסבירים מוות?

איך מכילים תחושת אובדן? מה עושים כשרוצים לבכות? איך להכיל בדידות וגעגוע? איך מתמודדים עם עצבות, ייאוש או כעס? ספר ילדים חדש נותן את המענה המקיף ביותר לשאלות, מחשבות ומכאובים המלווים ילדים בעת פטירה של אדם קרוב.

דילוג לתוכן