972-732755750+
1-800-333-188

עלי שלכת

להלן רשימה של מגוון דרכים להנצחת נפטרים:

  1. יצירת גן הנצחה: דרך אחת יפה ושלווה לכבד את הנפטר היא על ידי יצירת גן הנצחה. בחרו את הפרחים או הצמחים האהובים עליהם וצרו מרחב שליו בו יכולים המשפחה והחברים
    להתאסף כדי להרהר ולזכור. הוספת נגיעות אישיות כמו אבנים חרוטות או ספסל זיכרון יכולה להפוך את הגן למיוחד עוד יותר.
  2. קיום טקס אזכרה: התכנסות יחד עם בני משפחה וחברים לחגוג את חייו של אדם אהוב היא דרך מסורתית ומשמעותית להנצחת המתים. טקס אזכרה יכול לכלול שיתוף סיפורים וזיכרונות, הצגת תצלומים ואפילו שילוב המוזיקה או הקריאה האהובים עליהם. זה נותן הזדמנות לכולם להתכנס ולחלוק כבוד
  3. הקמת קרן הנצחה או מלגה: הקמת קרן הנצחה או מלגה לכבוד הנפטרים היא דרך נפלאה להמשיך את מורשתם. שקול לתרום למטרה שהייתה חשובה להם או להקים מלגה לסטודנטים העוסקים בתחום שהם התלהבו ממנו. זה מבטיח שהזיכרון שלהם ימשיך לחיות תוך כדי השפעה חיובית בעולם.
  4. יצירת ספר זיכרון או אתר אינטרנט: אספו תצלומים, מכתבים ומזכרות נוספות לספר זיכרון או צור אתר אינטרנט ייעודי לזכור ולחלוק כבוד לנפטר. זה מאפשר למשפחה ולחברים לתרום את הזיכרונות והסיפורים שלהם, וליצור מחווה מתמשכת שניתן להעביר לדורות.
  5. יצירת הנצחה, הנצחת נפטרים
  6. השתתפות באירוע צדקה או הליכה: קהילות רבות מקיימות אירועי צדקה או טיולים לזכר יקיריהם שנפטרו. השתתפות באירועים אלו לא רק מסייעת בגיוס מודעות וכסף למטרה, אלא גם משמשת כדרך לכבד את זכרם ולשמור על רוחם בחיים.
  7. תרומה למטרה בשמם: תרומה למטרה שהייתה בעלת משמעות לנפטר היא דרך משמעותית לכבד את זכרם. בין אם מדובר בארגון צדקה מקומי, ארגון הצלת בעלי חיים או קרן מחקר, מעשה החזרה הזה יכול להשפיע לטובה על אחרים תוך שמירה על הזיכרון שלהם בחיים.
  8. הדלקת נר זיכרון: הדלקת נר לזכר הנפטרים היא דרך פשוטה אך עוצמתית להנציח את חייהם. זה יכול להיעשות במהלך אזכרה, באירועים מיוחדים כגון ימי הולדת או ימי נישואין, או אפילו כטקס יומי כדי לשמור על הזיכרון שלהם בחיים.

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם מידע על הנצחת נפטרים

או

השאירו פרטים:

קטלוג עד לביתכם!

הקטלוג המקיף והמלא של עלי שלכת עם כל התשובות לשאלות שלכם בכל מה שקשור לקבורה האזרחית בישראל

זיכרונות של הלב

מה זה אבל?
איך מסבירים מוות?

איך מכילים תחושת אובדן? מה עושים כשרוצים לבכות? איך להכיל בדידות וגעגוע? איך מתמודדים עם עצבות, ייאוש או כעס? ספר ילדים חדש נותן את המענה המקיף ביותר לשאלות, מחשבות ומכאובים המלווים ילדים בעת פטירה של אדם קרוב.