972-732755750+
1-800-333-188

עלי שלכת

חבילה עתידית

עד כמה שעצוב להודות בכך, כולנו בני תמותה

"עֵת לָלֶדֶת וְעֵת לָמוּת" קהלת ג' ב'.

עד כמה שעצוב להודות בכך, כולנו בני תמותה.

טבעי לברוח מהנושא, אך מחקרים רבים מראים שמודעות לסוף החיים והיערכות לקראתו, משפרות את איכות החיים. (מתוך עלון ה"כללית", חמש משאלות – בחירות משמעותיות לעתידך)

כמענה לצורך זה פותחה החבילה העתידית ב"עלי שלכת" הנבנית על פי הצרכים והרצונות של הלקוח ו/או בני משפחתו לגבי יום לכתו מן העולם.

החבילה אינה קבועה כאמור אבל תמיד תכלול את הנושא הלוגיסטי של הובלות, קירור, ניירת ראשונית והבאה לאופרה.

היתרון הגדול בהסכם עתידי מול "עלי שלכת" הוא כאשר ברגע הפטירה, בני המשפחה מיידעים את נציג החברה בכל יום ובכל שעה במספר טלפון 1-800-333-188, ומיד הטיפול עובר לידינו.

בני המשפחה שכבר מתמודדים עם אבלם, אינם נתונים ללחצים נוספים ולניצול של חברות אמבולנסים פרטיות הגובות מחירי עתק.

מה עושים לאחר השלמת ההסכם מול עלי שלכת?

חשוב ליידע את הקרובים, משפחה, שכנים, עובד סוציאלי, אם הבית בדיור מוגן או כל אדם אחר הנמצא עמך בקשר יומיומי, ואף לעורך דין על מנת לצרף את מסמכי ההסכם לצוואה. את הצוואה הרוחנית יש להכניס לארנק או לתעודת הזהות.

חשוב!

גם אם הבעת את רצונך לביצוע אופרה לאחר המוות בפני בני המשפחה, אין זה מספיק לציין זאת בצוואה היות וברוב המקרים היא תיפתח זמן מה לאחר מותך. לפיכך יש חשיבות רבה לבצע הסכם חתום מראש מול עלי שלכת.

בעת תרומת הגוף למדע, בין אם מדובר על תרומה לשנה או תרומה לצמיתות, סופו של הגוף להגיע כברירת מחדל לידי קבורה דתית. באם רצוננו לבחור אחרת יש לסגור מול עלי שלכת חבילה עתידית וליידע את האוניברסיטה על כך בבוא העת.

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם מידע על חבילה עתידית

או

השאירו פרטים:

קטלוג עד לביתכם!

הקטלוג המקיף והמלא של עלי שלכת עם כל התשובות לשאלות שלכם בכל מה שקשור לקבורה האזרחית בישראל

זיכרונות של הלב

מה זה אבל?
איך מסבירים מוות?

איך מכילים תחושת אובדן? מה עושים כשרוצים לבכות? איך להכיל בדידות וגעגוע? איך מתמודדים עם עצבות, ייאוש או כעס? ספר ילדים חדש נותן את המענה המקיף ביותר לשאלות, מחשבות ומכאובים המלווים ילדים בעת פטירה של אדם קרוב.