972-732755750+
1-800-333-188

עלי שלכת

טקס הלוויה- נקודות שחשוב להכיר

עוד מאמרים:

קבורה אזרחית, עלי שלכת

קבורה אזרחית במימון המדינה

הידעתם? בישראל נהוגה קבורה אזרחית במימון המדינה  למי שמבקש להיקבר בטקס אזרחי במימון המדינה, ולא ידע מה זה אומר – הנה כמה תשובות שיעשו לכם

כדאי לדעת

מדוע מומלץ להזמין שירותים מראש? על פי נתוני ביטוח לאומי קרוב לשליש מהאוכלוסייה רוכש חלקת קבר בעודם בחיים. עם זאת, חלק ניכר אינם מודעים לכך

הנפקת תעודת פטירה

תהליך הנפקת תעודת פטירה מתחיל מהוצאת הודעת פטירה שהיא למעשה מסמך החתום על ידי רופא הקובע את מותו של המנוח. הודעה זו מהווה מסמך חיוני

הוצאת תעודת פטירה

הודעת פטירה, אותה מקבלים לידיהם בני משפחתו או קרוביו של המנוח, היא למעשה מסמך מטעם בית החולים ובאישור רופא הקבוע את מותו של האדם. תעודת

שיתוף:

הנפקת רישיון קבורה, קביעת מועד הקבורה והעברת נפטרים ממקום פטירתם אל מקום הקבורה, הם רק חלק מסידורי קבורה אותם יש לקיים בסמיכות למועד פטירתו של אדם מסוים, וזאת על מנת להוביל אותו למנוחת עולמים.

במקביל לסידורי הלוויה הנערכים בבתי עלמין אורתודוקסים, ואשר ברובם מתקיימים על פי מנהגי היהדות בהתאם לאופי הקבורה הדתית, נערכים בשנים האחרונות לא מעט טקסי קבורה ולוויה אזרחיים, המתקיימים בבתי עלמין אזרחיים הפרושים ברחבי הארץ.

טקסי הלוויה המתקיימים במתחם בית עלמין אזרחי הם לרוב בעלי אופי אזרחי- חילוני, המביא לידי ביטוי את אופי אורחות החיים החילוניים אותם ניהל הנפטר לאורך כל ימות חייו. טקס הלוויה אזרחי יכול לשלב בתוכו סממנים מתוך המסורת היהודית ומתוך טקסי הקבורה הדתית.

חברת "עלי שלכת" המתמחה במתן שירותי קבורה אזרחיים, מעמידה לרשותכם מגוון נרחב של שירותים הקשורים לתכנון טקסי לוויה אזרחיים. שירותים אלו מתבצעים על פי בקשתו המוקדמת של הנפטר, או לחילופין, על פי דרישת בני המשפחה ומוקיריו.

הליך תכנון וארגון טקס הלוויה האזרחי כולל היבטים שונים של קביעת מיקום הקבורה, מועד הפטירה, אופי הטקס, כתיבת התכנים לקיום הטקס והחלטה בנוגע לשילוב אלמנטים דתיים במהלך טקס הקבורה האזרחי. בחרת "עלי שלכת" מעמידים לרשותכם, בני משפחות הנפטרים, שירותי ייעוץ, סיוע וליווי מקצועיים לאורך כל הליך התכנון, כאשר הרעיון העומד מאחורי ארגון הטקס על ידי החברה נועד בין היתר להוריד מעליכם את עול הבירוקרטיה הנלווה להליך סידורי ההלוויה.

טקסי הלוויה המתקיימים על ידי חברת "עלי שלכת" נערכים בשותפות מלאה עם בני משפחתו של הנפטר. נציג מטעם בחברת "עלי שלכת" מגיע אל בית המשפחה וביחד איתם הוא אוסף את המידע הנחוץ אודות הנפטר. מידע זה מעובד לכתיבה מקצועית המנוסחת על ידי כותבי טקסטים מנוסים ומיומנים המכירים היטב את התרבות הישראלית ואת המסורת היהודית כאחד.

עורכי הטקסים המוצעים לכם על ידינו הינם אנשי רוח המעורים בתרבות הישראלית על כלל גווניה. אנשים אלו נבחרים על חברת "עלי שלכת" בקפידה ועוברים מסלול הכשרה המסמיך אותם לנהל טקסי קבורה אזרחיים.

או

השאירו פרטים:

קטלוג עד לביתכם!

הקטלוג המקיף והמלא של עלי שלכת עם כל התשובות לשאלות שלכם בכל מה שקשור לקבורה האזרחית בישראל

זיכרונות של הלב

מה זה אבל?
איך מסבירים מוות?

איך מכילים תחושת אובדן? מה עושים כשרוצים לבכות? איך להכיל בדידות וגעגוע? איך מתמודדים עם עצבות, ייאוש או כעס? ספר ילדים חדש נותן את המענה המקיף ביותר לשאלות, מחשבות ומכאובים המלווים ילדים בעת פטירה של אדם קרוב.

דילוג לתוכן