972-732755750+
1-800-333-188

עלי שלכת

מוזיאון המוות בסן דייגו

למות זה אמנות – מוזיאון המוות בסן דייגו, קליפורניה

המוזיאון הזה הוא די שנוי במחלוקת וסביר להניח לשלא כל תייר ימהר לבקר בו ולהתרשם מיצירותיו, אבל אין לטעות – מדובר באחד המוזיאונים המבוקשים בעולם. כל מה שצריך כדי לבקר בו הוא קיבה חזקה, עצבים מברזל ואולי חבר/ה קרוב/ה כדי שלא תפחדו לבד. מוזיאון המוות הוקם ב-1995 לדברי מייסדיו בני הזוג שולץ, "כדי ללמוד על המוות כמה שאפשר ולהעריך את החיים". שיטוט בין חדרי המוזיאון יסביר לכם מיד למה אתם צריכים לנשום עמוק ולהירגע: אוספים של ציוד להלוויות, ארונות קבורה וחניטת גופות, תמונות מקוריות מרגעי הוצאה להורג מפורסמים, מכתבים ותמונות שנמצאו בביתם של רוצחים סדרתיים, תצלומי גופות, גיליוטינה ואפילו מתקן המתת חסד קדום. אה כן, למי שרוצה להיזכר מדוע הוא היה צריך את כל זה – חנות המזכרות ממתינה ממש ביציאה.  

כדאי לדעת
בחנות המזכרות יש היצע גדול של חולצות, כובעים, ארנקים ומגנטים, אבל המוצר שהכי נמכר כאן הוא משחק קופסה קבוצתי ממכר ומפחיד במיוחד שנקרא "רוצח סדרתי". מה שקראתם: רוצח סדרתי שמסתובב חופשי שמאיים לחסל כמה שיותר קורבנות. ראו הוזהרתם.

חשוב לזכור: הכניסה למוזיאון אסורה לילדים ונשים הרות ולכל מי שלא יכול לעמוד באמנות הקשה הזאת.

או

השאירו פרטים:

קטלוג עד לביתכם!

הקטלוג המקיף והמלא של עלי שלכת עם כל התשובות לשאלות שלכם בכל מה שקשור לקבורה האזרחית בישראל

זיכרונות של הלב

מה זה אבל?
איך מסבירים מוות?

איך מכילים תחושת אובדן? מה עושים כשרוצים לבכות? איך להכיל בדידות וגעגוע? איך מתמודדים עם עצבות, ייאוש או כעס? ספר ילדים חדש נותן את המענה המקיף ביותר לשאלות, מחשבות ומכאובים המלווים ילדים בעת פטירה של אדם קרוב.