972-732755750+
1-800-333-188

עלי שלכת

מעמדי פרידה

מעמד הפרידה הינו טקס לוויה אזרחי בעל חשיבות פסיכולוגית עצומה לקרובי הנפטר/ת.

בשונה מטקס שגרתי, מעמד הפרידה מותאם אישית לנפטר ומשפחתו. אדם חי בדרכו הייחודית, מוקף באוהביו וכך ראוי גם שייפרד – בטקס ההולם אותו. יתרה מזאת, מעמד הפרידה תומך בהליכים פסיכולוגיים המתרחשים אצל הקרובים האבלים, זאת בניגוד לטקס לוויה רגיל שאין בו פן אישי כלל.

את מעמד הפרידה ניתן להזמין מראש או בזמן אמת:

במעמד פרידה שהוזמן מראש ייפגש מנחה הטקס עם מזמין השירות בעודו בחיים, בעת ובמקום הנוח לו. יראיין אותו על חייו, יתעניין בהעדפותיו לטקס ויאסוף את התמונות האהובות עליו ביותר. כמו כן, המנחה יכיר באופן אישי את מזמין השירות וידע להעביר את הווייתו בעת מעמד הפרידה. במעמד פרידה שמוזמן בסמוך לפטירה נפגש מנחה הטקס עם בני המשפחה טרם הטקס ומכין את כל מרכיביו בשיתוף עם המשפחה.

כל מעמד פרידה מלווה בנרות נשמה אישיים, ספר אבלים, חומרים גרפיים, כסאות, ציוד הגברה, פודיום, מים, מנחה טקס ואתר הנצחה אישי. מעבר לכך אם יש בקשות מיוחדות אנחנו דואגים לכל הסידורים הלוגיסטיים הנדרשים.

אנו יודעים לבנות מעמד פרידה מותאם אישית לכל משפחה. מעמד בו בני המשפחה מרגישים שנפרדו כראוי מיקירם.

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם מידע על מעמדי פרידה

או

השאירו פרטים:

קטלוג עד לביתכם!

הקטלוג המקיף והמלא של עלי שלכת עם כל התשובות לשאלות שלכם בכל מה שקשור לקבורה האזרחית בישראל

זיכרונות של הלב

מה זה אבל?
איך מסבירים מוות?

איך מכילים תחושת אובדן? מה עושים כשרוצים לבכות? איך להכיל בדידות וגעגוע? איך מתמודדים עם עצבות, ייאוש או כעס? ספר ילדים חדש נותן את המענה המקיף ביותר לשאלות, מחשבות ומכאובים המלווים ילדים בעת פטירה של אדם קרוב.