972-732755750+
1-800-333-188

עלי שלכת

מצבות

מצבתו של אדם הינה הביטוי הפיזי האחרון לו הוא זוכה, שעל פיו יינשא הזיכרון שלו בקרב הדורות הבאים והבאים לבקר את חלקת הקבר מרגע הצבת המצבה ועד עולם. בחירת מצבה שתנציח את יקירך באופן המשקף במלוא הכבוד והדיוק את האדם שהיה ומורשתו הינה משימה קשה בכל עת, על אחת כמה וכמה בשעתך הקשה ביותר

עלי שלכת תלווה אותך ברגע הבחירה הרגשית והחשובה הזו ומציעה לך מבחר רחב של מצבות בהתאמה אישית מלאה, תוך ליווי צמוד ורגיש שיאפשר לך לבחור את ההנצחה הנכונה ביותר עבור יקירך.

תוכל לבחור מצבות שיש, מסוגים שונים, מצבות זוגיות כאשר שם המנוח בלבד מופיע או שם המנוח ובת זוגו יפיעו ללא תאריכים עבור מי מהם שעודו בחיים,

בגלל השינוים והמעבר לקבורה רוויה (קירות) כמובן שהמצבות מעוצבות בהתאם לקבורה בקיר. בגלל הגודל של מצבת קיר הקטן ממצבה רגילה נשמח להציע הגדלה וירטואלית באמצעות QR (מידע בהמשך)

עלי שלכת מספקת את שרותי המצבות בכל חלקי הארץ מדן ועד אילת הצוותים שלנו יגיעו אליכם בצפון, במרכז, בדרום וכמובן גם בירושלים.

המצבות מגיעות בטווח מחירים רחב כך שתוכלו לבחור את המצבה הטובה ביותר עבור יקיריכם ןבמחיר נוח.

למי שמעונין ניתן לשלב תמונות של יקירכם כחלק מעיצוב המצבה.

המצבות יכולות להיות בתצורה של מצבת יחיד או זוגית להצגת המשפחתיות של הזוג,

בשנים האחרונות ניתן לראות בחירה הולכת וגדלה בשיש טורקי מוצר משובח במחיר אטרקטבי אך מנגד יש המבקשים לשמר את המינמליזם בנושא המצבה ובוחרים בעיצוב הבא בכוונה לשדר פשוטות.

משפחות שרוצות לשלב פסיפס יכולות לקבל מגוון פתרונות מעבודת אומן ועד להדפסה על המצבה.

אבן נוספת שזוכה לביקוש היא הגרניט אם הגרניט שחור ואם הגרניט אדום.

גם כשמדובר בלוחות המצבה לקבורה בקומות ההולכת ונהיית שכיחה ניתן לגוון מעבר לצבעים של השיש השחור והלבן.

בבתי עלמין שונים במרכז הארץ חברות הקבורה מאפשרות למשפחות קבורה במכפלות (קבורה אחד מעל לשני באדמה) עקב מצוקת המקום, מצבות מיוחדות שמעניקות טיפול לעיצוב זה לרשותכם.

לצערנו לעיתים יש לבחור גם מצבה לילדים הצוות שלנו יוכל לעזור ולהציג דגמים יחודים לנושא זה מתווך רגישות לנושא קשה זה.

מעבר לאבן השיש והגרניט עומדת לרשותכם האפשרות לעצב מצבה המשלבת זכוכית, סלע בודד או מספר סלעים ועוד נשמח לשמוע על כל בקשה ולהציע פתרון אישי

להזמנת מצבה בהתאמה אישית אנא התקשרו ל-1-800-333-188 או מלאו את טופס ה"צור קשר" משמאל – אנחנו כאן 24 שעות ביממה.

איך הופכים מצבה למצבה אינטראקטבית ומוסיפים להנצחת המנוח/ה קראו עוד

או

השאירו פרטים:

קטלוג עד לביתכם!

הקטלוג המקיף והמלא של עלי שלכת עם כל התשובות לשאלות שלכם בכל מה שקשור לקבורה האזרחית בישראל

זיכרונות של הלב

מה זה אבל?
איך מסבירים מוות?

איך מכילים תחושת אובדן? מה עושים כשרוצים לבכות? איך להכיל בדידות וגעגוע? איך מתמודדים עם עצבות, ייאוש או כעס? ספר ילדים חדש נותן את המענה המקיף ביותר לשאלות, מחשבות ומכאובים המלווים ילדים בעת פטירה של אדם קרוב.