972-732755750+
1-800-333-188

עלי שלכת

פיזור אפר

כחלק מתהליך של תכנון מוקדם של דרכו האחרונה של האדם, הוא ומשפחתו צריכים להקדיש מחשבה מה לעשות עם האפר – במקרה ובחרו בשריפת גופה. ישנן אפשרויות מגוונות  – הכל בהתאם לרצון האדם ואורח חייהם של בני משפחתו. בחו"ל, אנשים שהפרוטה מצוייה בכיסם, מטיסים את כד האפר לחלל – לציפה קוסמית נצחית עם כוכבים או פיזור. גם יצירת תכשיטים מאפר, שיענדו על ידי בני משפחה הינו דבר מקובל, אם כיהלומים או כיצירות בזכוכית.

יש כאלה הבוחרים בכד אקולוגי – המתפרק באדמה – וקוברים את האפר בטבע, מתוך מחשבה "מהטבע באנו ואליו גם נחזור". בחו"ל,  ישנם בתי קברות אקולוגיים מיוחדים להטמנה ידידותית לסביבה של אפר.

אולם הפתרון הקלאסי – פיזור האפר – עדיין זוכה להענות גדולה מעבר לים וגם בארץ. בישראל,  האפשרויותך בלתי מוגבלות – בים, בפארק או חורשה, על ההר. וזה בנוסף לפתרון הטבעי של הטמנה בחצר הבית, בבית קברות או הטסה לפיזור או קבורה בחו"ל.

ישראל היא מקום מיוחד בתרבות העולם, המהווה מוקד משיכה לבני כל הדתות. עלי שלכת בשיתוף בתי לוויות מרחבי העולם מציעה פיזור אפר הנפטר בארץ.

עלי שלכת עומדת לרשות כל גורם – בארץ או בחו"ל – המעוניין בפתרונות קבורה, קולמבריום, או פיזור אפר הנפטר – לפי רצונו של המנוח או משפחתו.

ארועי הפיזור או הקבורה מונצחים ע"י צילום ויכולים להיות מלווים בטקסים לפי רצון האדם או משפחתו.

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם מידע על פיזור אפר

או

השאירו פרטים:

קטלוג עד לביתכם!

הקטלוג המקיף והמלא של עלי שלכת עם כל התשובות לשאלות שלכם בכל מה שקשור לקבורה האזרחית בישראל

זיכרונות של הלב

מה זה אבל?
איך מסבירים מוות?

איך מכילים תחושת אובדן? מה עושים כשרוצים לבכות? איך להכיל בדידות וגעגוע? איך מתמודדים עם עצבות, ייאוש או כעס? ספר ילדים חדש נותן את המענה המקיף ביותר לשאלות, מחשבות ומכאובים המלווים ילדים בעת פטירה של אדם קרוב.