972-732755750+
1-800-333-188

עלי שלכת

קבורה אזרחית – חילונית

בשנת 1996 נחקק חוק הזכות לקבורה אזרחית חלופית, המאפשר לאזרחי ישראל לבחור בקבורה וטקס אזרחי ולהיפרד מן העולם לפי השקפת עולמם. ואכן, קבורה אזרחית היתה האלטרנטיבה החילונית הנפוצה ביותר, אבל כיום בישראל בתי העלמין האזרחיים מעטים ומלאים ולרוב אזרחי המדינה החילוניים לא קיימת אפשרות לממש את זכותם לקבורה אזרחית.

למרות זאת, ישראלים רבים עדיין מעוניינים באפשרות אזרחית-חילונית מתוך רצון עמוק להיפרד באופן ששיקף את אורחות חייהם וליווה את אמונותיהם ושל בני משפחתם וחלקם מוצאים בביצוע אופרה (שריפת גופתם לאחר הפטירה) את הפתרון המתאים עבורם. כבית לוויות המציע קבורה אזרחית מאז 2004, אנו עדים לפניות של ישראלים רבים המבקשים עוד בחייהם לקבוע את דרכם האחרונה בדיוק כפי שהם היו רוצים להיזכר. לחלקם עדיין קיימת אפשרות של קבורה אזרחית וחלקם כבר לא. לפיכך, מנעד השירותים שלנו כולל ייעוץ והכוונה מלאים משלב המפגש הראשוני עם הלקוח ועד לרגע בו מתממשים כל רצונותיו בצורה הטובה ביותר.

מעמד פרידה חילוני

מעטפת השירותים המלאה שאנו מציעים, כוללת:

עלי שלכת גאה להיות בית הלוויות היחידי בישראל המוכר ומוסמך על ידי כל ארגוני בתי הלוויות הגדולים בעולם. אנו משתתפים ומרצים בכנסים מקצועיים מובילים בעולם, ומשמשים כנציגת ישראל בארגון A.T.F.I-T.A.I.F – הארגון המוביל באירופה בתחום בתי הלוויות.

לפיכך, אנחנו מקפידים לבצע ברגישות, עבור לקוחותינו את כל סידורי הקבורה האזרחית, החל משלב ארגון מעמד הפרידה, דרך ארגון טקס הלוויה ועד טיפול בנושאים הבירוקרטיים ביום שאחרי – כדי לאפשר להם להתמקד בנושא החשוב מכל בעת זו – התמודדות עם אבל.

איך יוצרים איתנו קשר? אנחנו כאן 24/7 כדי להשיב, ללוות ולייעץ. פרטינו:

ניתן גם להשאיר את פרטיכם ואנחנו ניצור עמכם קשר בהקדם האפשרי.

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם מידע על קבורה אזרחית – חילונית

או

השאירו פרטים:

קטלוג עד לביתכם!

הקטלוג המקיף והמלא של עלי שלכת עם כל התשובות לשאלות שלכם בכל מה שקשור לקבורה האזרחית בישראל

זיכרונות של הלב

מה זה אבל?
איך מסבירים מוות?

איך מכילים תחושת אובדן? מה עושים כשרוצים לבכות? איך להכיל בדידות וגעגוע? איך מתמודדים עם עצבות, ייאוש או כעס? ספר ילדים חדש נותן את המענה המקיף ביותר לשאלות, מחשבות ומכאובים המלווים ילדים בעת פטירה של אדם קרוב.