972-732755750+
1-800-333-188

עלי שלכת

קבורת כדי אפר

עלי שלכת מציעה מגוון אפשרויות לקבורת כד אפר. הקבורה יכולה להתבצע הן כתוספת לקבר קיים, או בתא ייעודי לקבורת כד אפר, אפשרות שמתקיימת בבתי עלמין שונים ברחבי הארץ. 

תא לקבורת כד אפר נחתם בלוח שיש גרניט או חברון, המשמש כמצבה. בתא כזה ניתן לקבור אף יותר מאפרו של נפטר אחד, כך שניתן גם לשימוש כקבר זוגי. כאשר בוחרים לקבור כד אפר בקבר קיים, ניתן להתקין את הכד על המצבה הקיימת ולהוסיף עליה לוחית זיכרון הנושאת את פרטי המנוח. לחילופין, ניתן להטמין את כד האפר בתוך הקבר ולהחליף את המצבה הקיימת בחדשה, עם כיתוב משותף

הטמנת אפר בשורשי עץ

הטמנת האפר למרגלות עץ ייעודי בבית העלמין הינה אפשרות אקולוגית במיוחד. אנו מציעים אפשרות זו במספר בתי עלמין ברחבי הארץ. העץ וסביבתו מטופחים, בהיקפו אדני רכבת, עליהם מותקנות לוחיות עם פרטי הנפטרים והמקום מהווה עץ זיכרון מגונן ומוצל.

קבורת אפר באתר זכרון בהרי ירושלים

בהרי ירושלים, בקרבה לישוב מבשרת ציון קיים אתר חורש טבעי בבעלות פרטית המהווה אתר זיכרון. באתר ניתן לפזר ולהטמין אפר בשטח הטבעי, תוך שמירה על התאמה מלאה לטבע במקום. המקום שקט, שליו ורגוע וניבט ממנו נוף הררי אופייני. במקום ניתן להציב אבן זיכרון התואמת לאבנים הטבעיות בשטח, שעליה חריטה מעודנת של פרטי הנפטר.

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם מידע על קבורת כדי אפר

או

השאירו פרטים:

קטלוג עד לביתכם!

הקטלוג המקיף והמלא של עלי שלכת עם כל התשובות לשאלות שלכם בכל מה שקשור לקבורה האזרחית בישראל

זיכרונות של הלב

מה זה אבל?
איך מסבירים מוות?

איך מכילים תחושת אובדן? מה עושים כשרוצים לבכות? איך להכיל בדידות וגעגוע? איך מתמודדים עם עצבות, ייאוש או כעס? ספר ילדים חדש נותן את המענה המקיף ביותר לשאלות, מחשבות ומכאובים המלווים ילדים בעת פטירה של אדם קרוב.