972-732755750+
1-800-333-188

עלי שלכת

שירותי קבורה – מידע ופרטים

סידורי הקבורה הכוללים לא מעט הליכים מנהליים והליכים טכניים המחייבים את בני משפחתו של המנוח לפעול באופן מהיר ויעיל, וכל זאת בזמן שהם עסוקים בעיבוד אבדן קרוב משפחתם.  שירותי קבורה המוענקים לכם על ידי חברת "עלי שלכת", חברה המתמחה במתן שירותי קבורה ופתרונות קבורה, הנם שירותים המקיפים את כל היבטי סידורי הקבורה.

חברת עלי שלכת אשר הוקמה בשנת 2004, ומאז ועד היום פועלת בכל הקשור לסידורי קבורה, מעמידה לרשותכם שירות קבורה המתמקדים בעיקר בארגון טקסי קבורה אזרחיים, החל מטיפול מהיר ומקצועי בכל הקשור להליכי מנהלה (הוצאת רישיון קבורה, רכישת חלקת קבר וכו'), דרך מתן שירותים מקצועיים בכל הקשור לתכנון וארגון טקס הלוויה ועד לפתרונות לוגיסטיים לאורך כל הדרך, לרבות, אספקת ציוד לאירועים (כיסאות ישיבה, צילונים, ציוד הגברה, בימת נאומים וכו'), הדפסת מודעות אבל, אספקת שירותי קייטרינג למועדי הזיכרון השונים לצורכי קיום סעודת מצווה, שירותי אחזקה וגינון חלקת הקבר ועוד.

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם מידע על שירותי קבורה – מידע ופרטים

או

השאירו פרטים:

קטלוג עד לביתכם!

הקטלוג המקיף והמלא של עלי שלכת עם כל התשובות לשאלות שלכם בכל מה שקשור לקבורה האזרחית בישראל

זיכרונות של הלב

מה זה אבל?
איך מסבירים מוות?

איך מכילים תחושת אובדן? מה עושים כשרוצים לבכות? איך להכיל בדידות וגעגוע? איך מתמודדים עם עצבות, ייאוש או כעס? ספר ילדים חדש נותן את המענה המקיף ביותר לשאלות, מחשבות ומכאובים המלווים ילדים בעת פטירה של אדם קרוב.

דילוג לתוכן