972-732755750+
1-800-333-188

עלי שלכת

שירותי קבורה מידע חשוב

עוד מאמרים:

קבורה אזרחית, עלי שלכת

קבורה אזרחית במימון המדינה

הידעתם? בישראל נהוגה קבורה אזרחית במימון המדינה  למי שמבקש להיקבר בטקס אזרחי במימון המדינה, ולא ידע מה זה אומר – הנה כמה תשובות שיעשו לכם

כדאי לדעת

מדוע מומלץ להזמין שירותים מראש? על פי נתוני ביטוח לאומי קרוב לשליש מהאוכלוסייה רוכש חלקת קבר בעודם בחיים. עם זאת, חלק ניכר אינם מודעים לכך

הנפקת תעודת פטירה

תהליך הנפקת תעודת פטירה מתחיל מהוצאת הודעת פטירה שהיא למעשה מסמך החתום על ידי רופא הקובע את מותו של המנוח. הודעה זו מהווה מסמך חיוני

הוצאת תעודת פטירה

הודעת פטירה, אותה מקבלים לידיהם בני משפחתו או קרוביו של המנוח, היא למעשה מסמך מטעם בית החולים ובאישור רופא הקבוע את מותו של האדם. תעודת

שיתוף:

שירותי קבורה במדינת ישראל מוענקים לכם על ידי עמותות המפעילות בתי עלמין אזרחים בעלות רשיון קבורה אזרחי, המאפשרות לכם לערוך טקס הלוויה אזרחי במסגרת קבורה אזרחית.

אנחנו ב-"עלי שלכת", מטפלים במגוון נרחב של נושאים הקשורים להליך קבורתו של אדם, לרבות, שירותי קבורה אזרחית המתקיימים בבתי העלמין. בין יתר שירותי הקבורה המוענקים על ידינו תוכלו למצוא:

  • מתן שירותי טיפול בכל ההיבטים הבירוקרטים הנלווים להליך הקבורה- הנפקת תעודת פטירה, הנפקת רישיון קבורה, הוצאת הודעות פטירה וכדומה.

  • סיוע בבחירת חלקת הקבר בו ייטמן המנוח- השירות מוצע הן במסגרת סידורי קבורה בבתי העלמין הנמצאים באחריות חברת קבורה דתית והן בבתי העלמין האזרחיים.

  • הובלת נפטרים- הובלת הנפטר ממקום הימצאו אל מקום קבורתו, לרבות, ניהול מסע הלוויה.

  • טהרה ותכריכים- לרשותכם עומדים תכריכים פשוטים או תכריכי פשתן.

  • ניהול טקסי לוויה – אנחנו ב-"עלי שלכת" מתמחים בארגון וניהול טקסי לוויה ומעמדי פרידה , הן למטרות קבורה דתית והן למטרות קבורה אזרחית. מעמדי הפרידה האזרחיים המנוהלים על ידי "עלי שלכת", מותאמים לטקסי הקבורה החילונית, ומתבססים על עושר התרבות הישראלית לדורותיה והמסורת היהודית, וכל זאת בהתאם לתוספות ושינויים על פי רצון משפחת הנפטר ועל פי צוואתו הרוחנית של הנפטר אותה הוריש ליקיריו באמצעות הבחירה בטקס קבורה אזרחי. במידה ותבחרו לקיים טקס קבורה דתית באמצעותנו, אנחנו ב-"עלי שלכת", עובדים בשיתוף פעולה עם רבנים וחזנים מכל הזרמים השונים ביהדות.

  • ארון קבורה- במידה ובחרתם לטמון את יקיריכם בתוך ארונות קבורה, אנחנו ב-"עלי שלכת", מעמידים לרשותכם היצע נרחב של ארונות קבורה וחלקות קבר המותאמים לצורך זה.

ועוד.

אנחנו ב-"עלי שלכת", מודעים היטב לכל הקושי הרגשי המלווה את בני משפחת המנוח במהלך ימי האבלות, ולכן, אנו מעניקים את מכלול השירותים המקצועיים שלנו באמצעות שימת דגש מיוחדת המותאמת לצורכי ודרישות כל משפחה ומשפחה.

בנוסף, אנו מעמידים לרשות בני משפחת המנוח, מגוון נרחב של שירותים המיועדים לכל ימי האבלות, לרבות, אספקת שירותי קייטרינג וכיבוד במהלך השבעה, אספקת ציוד לצורכי הקמת סוכת האבלים ועוד.

It seems to be an impossible puzzle but it's easy to solve the Rubik' Cube using algorithms.

או

השאירו פרטים:

קטלוג עד לביתכם!

הקטלוג המקיף והמלא של עלי שלכת עם כל התשובות לשאלות שלכם בכל מה שקשור לקבורה האזרחית בישראל

זיכרונות של הלב

מה זה אבל?
איך מסבירים מוות?

איך מכילים תחושת אובדן? מה עושים כשרוצים לבכות? איך להכיל בדידות וגעגוע? איך מתמודדים עם עצבות, ייאוש או כעס? ספר ילדים חדש נותן את המענה המקיף ביותר לשאלות, מחשבות ומכאובים המלווים ילדים בעת פטירה של אדם קרוב.

דילוג לתוכן