972-732755750+
1-800-333-188

עלי שלכת

תכנון מוקדם של טקס קבורה

עוד מאמרים:

קבורה אזרחית, עלי שלכת

קבורה אזרחית במימון המדינה

הידעתם? בישראל נהוגה קבורה אזרחית במימון המדינה  למי שמבקש להיקבר בטקס אזרחי במימון המדינה, ולא ידע מה זה אומר – הנה כמה תשובות שיעשו לכם

כדאי לדעת

מדוע מומלץ להזמין שירותים מראש? על פי נתוני ביטוח לאומי קרוב לשליש מהאוכלוסייה רוכש חלקת קבר בעודם בחיים. עם זאת, חלק ניכר אינם מודעים לכך

הנפקת תעודת פטירה

תהליך הנפקת תעודת פטירה מתחיל מהוצאת הודעת פטירה שהיא למעשה מסמך החתום על ידי רופא הקובע את מותו של המנוח. הודעה זו מהווה מסמך חיוני

הוצאת תעודת פטירה

הודעת פטירה, אותה מקבלים לידיהם בני משפחתו או קרוביו של המנוח, היא למעשה מסמך מטעם בית החולים ובאישור רופא הקבוע את מותו של האדם. תעודת

שיתוף:

רבים מאיתנו מעדיפים שלא לחשוב על יום עזיבתנו ולכתתנו מהעולם, אך על פי נתונים שונים של המוסד לביטוח לאומי, עולה כי קרוב לשליש מאזרחי מדינת ישראל, רוכשים חלקות קבר בעודם בחיים. נתון זה מצביע יותר מהכול, על ההכרה התודעתית של כל אחד ואחת מאיתנו בנוגע לבלתי נמנע – ודאות הפטירה.

אומנם, אין אדם יכול לחזות או לדעת את מועד פטירתו מהעולם, אך בנוסף לפעולת רכישת חלקת הקבר בחיים, שתשמש אותו בסיום חייו, עומדת בפניו האפשרות לקבוע עוד מספר פרטים אשר ישפיעו על אופי הבאתנו למנוחת עולמים.

בין יתר הפעולות האפשריות באמצעות תכנון מוקדם של טקס הקבורה תמצאו:
– החלטה מוקדמת בנוגע לאופי הקבורה – כיום, עומדת בפני ישראלים רבים האפשרות לבחור בהליך קבורה אזרחית, המתבצע במספר הולך וגדל של בתי עלמין הפזורים בכל רחבי הארץ.
– החלטה מוקדמת בנוגע לאופי הלוויה – אדם המנהל את כל מהלך חייו על פי אורחות חיים חילוניות, איננו חייב להיטמן ביום לכתו מן העולם במתכונת לוויה דתית. כיום, תוכלו לבחור מראש להיטמן בבתי עלמין אזרחיים, וכתוצאה מכך, לבחור בסוג מעמד הפרידה או טקס הפרידה שיתלווה אל טקס הקבורה שלכם.
– חסכון בעלויות – ברכישה מוקדמת חלק מהשרותים זוכים למחיר מופחת, ואפשרויות התשלום רבות.

"עלי שלכת" הינו גוף המפעיל בית לוויות מודרני, המאפשר לכם לבחור בטקסי קבורה אזרחיים כדרך הסוגרת את מעגל חייכם האחרון בצורה המכובדת ביותר. בין יתר השירותים המוצעים לכם על ידי "עלי שלכת", תוכלו למצוא: מתן סיוע בכל הקשור להסדרי קבורהסידורי קבורה וכו', טיפול בכל הנושאים הבירוקרטים מול הרשויות, מתן סיוע בכל הקשור לתכנון וביצוע טקס לוויה חילוני- אזרחי ו/או דתי, אפשרות להנחיית טקסי הלוויה האזרחיים על ידי עורכי טקסים שהוכשרו לכך וטקסים דתים ע"י ש"ץ, סיוע בכתיבת דברי הספד אישיים, ניהול טקסי לוויה אזרחית בהתאמה אישית על פי דרישת בני משפחתו של המנוח, או לחילופין, על פי צוואתו הרוחנית של המנוח.

בנוסף, חברת עלי שלכת החלה את פעילותה הקשורה לשירותי שריפת גופה בשנת 2004, בחקר מעמיק של משמעויות ומגמת שירותי שריפת גופות בעולם, ההיבטים החוקיים במדינת ישראל, ההשלכות על איכות הסביבה ועוד.

או

השאירו פרטים:

קטלוג עד לביתכם!

הקטלוג המקיף והמלא של עלי שלכת עם כל התשובות לשאלות שלכם בכל מה שקשור לקבורה האזרחית בישראל

זיכרונות של הלב

מה זה אבל?
איך מסבירים מוות?

איך מכילים תחושת אובדן? מה עושים כשרוצים לבכות? איך להכיל בדידות וגעגוע? איך מתמודדים עם עצבות, ייאוש או כעס? ספר ילדים חדש נותן את המענה המקיף ביותר לשאלות, מחשבות ומכאובים המלווים ילדים בעת פטירה של אדם קרוב.

דילוג לתוכן