972-732755750+
1-800-333-188

עלי שלכת

כמה באמת עולים שירותי אופרה – שריפת גופות בישראל?

עוד מאמרים:

מצבות, עלי שלכת, ארון קבורה שריפת גופות, קבורה אזרחית

קבורה אזרחית בישראל ב-2024

המוות כידוע, הוא חלק בלתי נפרד מהחיים, ועם מותו של אדם אהוב מתעוררת השאלה – כיצד ירצה להיקבר? בישראל, לצד קבורת ההלכה היהודית, קיימת אופציה

בית עלמין אלטרנטיבי

בתי הקברות שימשו קרקע למקום המנוחה האחרון של יקירינו. עם זאת, הרעיון של בית קברותמנוחה אלטרנטיבית – מה כל הסיפור? מסורתי לא בהכרח מתיישב עם

עלי שלכת, שריפת גופות, שריפה, קבורה אזרחית, מעמדי פרידה

עלי שלכת

עלי שלכת הינה בית לוויות מודרני העוסק בקבורה אזרחית, שריפת גופות, טקסי לוויה ואזכרה, מפעלי הנצחה, אדמיניסטרציה וטיפול בירוקרטי, יעוץ בתחומים שונים ושירותים נלווים נוספים.

בקשה לתעודת פטירה, עלי שלכת, שריפה, קבורה אזרחית, מעמדי פרידה, שריפת גופות

בקשה לתעודת פטירה

הגשת בקשה לתעודת פטירה היא תהליך חשוב העוקב אחר האירוע המצער של פטירתו של אדם. מסמך משפטי זה משמש כהוכחה רשמית למותו של אדם ונדרש

עלי שלכת, שריפת גופות, יתרונות של שריפת גופות, שריפה, קבורה אזרחית, מעמדי פרידה

יתרונות של שריפת גופות

שריפת הגופה, תהליך הפחתת גופה לאפר, צברה בשנים האחרונות פופולריות כחלופה לשיטות הקבורה המסורתיות. חיבור זה בוחן את היתרונות של שריפת גופות, תוך הדגשת הקיימות

שיתוף:

נהוג לומר שהנפטר לא לוקח איתו את הונו ורכושו לקבר אבל אם ברצונו להיקבר בטקס המסורתי קרוב לביתו – סביר להניח שמשפחתו תשלם ביוקר. חרף העובדה שבישראל הוצאות הקבורה הבסיסיות משולמות על ידי הביטוח הלאומי, סטנדרט שירותי הקבורה המוצעים מוביל משפחות רבות לשלם עשרות אלפי שקלים ויותר, על מנת לקבל שירותים ברמה הנדרשת להם.

כמה עולה להיקבר בישראל באמצעות חברה קדישא?
עלות רכישת חלקה משותפת לנפטר ובת/ן הזוג בבתי העלמין במרכז הארץ, יכולה לנוע בין 20 ללא פחות מ-100 אלף שקל, תלוי במיקום החלקה, גודלה וצפיפות בית העלמין. אם תרצה המשפחה מעבר בקרבת הבית או חריגה ממסלול הנסיעה, תהיה תוספת תשלום. בנוסף, יש להדפיס מודעות אבל בעלות של כ- 500 ש"ח ולשלם בנפרד על מצבה. מחירי המצבות נעים בממוצע בין 6000 ש"ח ל– 15,000 ש"ח וגם כיתוב מיוחד על המצבה עולה כסף. התעקשתם על ארון? תאלצו להיפרד מעוד כ- 2000 ש"ח, אם בכלל תיענה דרישתכם.
האופרציה היקרה והמתישה ממשיכה במקרים בהם המוות נקבע בבית, ויש חובה לסור למשרד הבריאות הקרוב כדי להוציא רישיון קבורה.

כמה עולים שירותי אופרה בבית הלוויות "עלי שלכת"?
האלטרנטיבה לטרחה ולהוצאות הללו היא קבורה אזרחית באמצעות הליך אופרה (CREMATION). הביקוש לשריפת גופה ושמירת האפר או הטמנתו זינק באופן משמעותי בשנים האחרונות, ולא בכדי. התהליך כולו כולל רכיבים רבים המאפשרים לקרובי הנפטר להתרכז באבל ובפרידה – ולא בפרידה מן הכסף.

  • פינוי מבית הלקוח בכל עת ובכל יום כולל ביום כיפור – כלול
  • קירור והמתנה – כלול (עד 3 ימים)
  • הנפקת רישיון קבורה – כלול
  • ביצוע הליך האופרה – כלול
  • הנפקת ניירת רלוונטית עברית/אנגלית ומסירה עם האפר.

 

חברת "עלי שלכת" היא הראשונה בישראל המציעה שירותים אלה בישראל, ומי שרוצה להרחיב את המערך, רשאי לבחור גם קיום מעמד פרידה אזרחי מלא – בתשלום נפרד ובהתאמה ייחודית לצרכי הלקוח ומשפחתו. נציגי חברת "עלי שלכת" מפיקים את האירוע לפי בקשת המשפחה או אפילו האדם עצמו. ניתן אף לקבוע מראש כיצד יראה מעמד הפרידה, מה ייאמר ואיזו מוסיקה תשמע.

ואיך התמחור? הכי נכון מבחינתנו היה לרשום פה מחיר עם סימן קריאה אך זה יהיה לא נכון ולא אחראי מצידנו. הרכבת החבילה האישית של כל אדם ואדם תלויה ברצונותיו וצרכיו, כך גם המחיר משתנה בהתאם לרכיבי השירות להם נזקק האדם. בפגישה שלנו עם כל לקוח ולקוח, אנו מקדישים דיון רחב בהתאמת השירות הנכון לאדם עצמו ובהתאם לבחירותיו, מתומחר השירות שנבחר עבורו. מה שכן נוכל לאמר הוא שברוב המקרים השירות אותו יקבל הלקוח אצלנו, על פי בחירתו הייחודית, יהיה זול מברירת המחדל הדתית.

על מנת לוודא את העליות לפי צרכיך ובחירותיך האישיות, כל מה שצריך לעשות זה רק לקבוע פגישה אישית עם אחד מאנשי קשרי המשפחה שלנו, על מנת לדייק את צרכיך, להבין מה הדקויות שחשוב לך עבורך ולקבל את התמחור המדויק לבקשותיך. חשוב לציין שהפגישה היא פגישת יעוץ ללא עלות ואינה מחייבת.
למזמינים מראש מוצעות אפשרויות תשלום גמישות וייחודיות על מנת שהבחירות יהיו מדויקות וכן, כדי לחסוך מבני המשפחה את ארגון הדברים ברגע האמת הקשה.

 

או

השאירו פרטים:

קטלוג עד לביתכם!

הקטלוג המקיף והמלא של עלי שלכת עם כל התשובות לשאלות שלכם בכל מה שקשור לקבורה האזרחית בישראל

זיכרונות של הלב

מה זה אבל?
איך מסבירים מוות?

איך מכילים תחושת אובדן? מה עושים כשרוצים לבכות? איך להכיל בדידות וגעגוע? איך מתמודדים עם עצבות, ייאוש או כעס? ספר ילדים חדש נותן את המענה המקיף ביותר לשאלות, מחשבות ומכאובים המלווים ילדים בעת פטירה של אדם קרוב.