972-732755750+
1-800-333-188

עלי שלכת

צוואות

כגוף ששם לעצמו למטרה ליתן שירות בכל האספקטים הנוגעים לדרכו האחרונה של אדם, אנו רוצים להסב את תשומת ליבכם לחשיבות קיום צוואה.

כשאדם מתכנן את דרכו האחרונה המלצתנו היא כי יקדיש מחשבה למעמד הפרידה עצמו. יעוץ ובניית טקס מעמד פרידה מותאם אישית, הינו גולת הכותרת הייחודית שעלי שלכת מספקת. לקיום מעמד פרידה יש חשיבות גדולה מאד ביכולת המשפחה להיפרד מהיקר להם מכל, בין אם מדובר בשרפת הגופה ובין אם מדובר בקבורה.

אנו נשמח לעזור, לייעץ ולהנחות בתחום צוואתו הרוחנית של האדם, מעבר לצוואתו החומרית.

בכל הנוגע לחשיבות צוואת צירפנו מספר מאמרים, של עורכי הדין בני דון יחיא, גד אופנהימר ויצחק פינק.

 

בנוסף, אנו מעמידים לשירותכם מערכת אוטומטית להכנת צוואות. המערכת נבנתה בייעוץ ובליווי משפטי ויכולה לספק פתרונות סבירים למרבית האנשים. יתרונותיה משלבים בקלות מילוי הפרטים, קבלת ביאורים לשפה המשפטית, קבלת קובץ בפורמט  וורד לעריכה סופית ובמחיר נמוך לעין שיעור ממחירי השוק הרווחים.

מובן מאליו שאין בכתוב כאן להוות יעוץ משפטי ו/או פיננסי כלשהו מטעם עלי שלכת.

אין באמור כדי להוות חוות דעת משפטית או מקצועית מכל מין וסוג שהוא. לייעוץ משפטי – אנא פנו למשרד עורכי דין מתאים. אם תחפצו אנו יכולים להמליץ על מספר עורכי דין מומחים בתחום.

 

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם מידע על צוואות

מגוון שירותים נוספים

או

השאירו פרטים:

קטלוג עד לביתכם!

הקטלוג המקיף והמלא של עלי שלכת עם כל התשובות לשאלות שלכם בכל מה שקשור לקבורה האזרחית בישראל

זיכרונות של הלב

מה זה אבל?
איך מסבירים מוות?

איך מכילים תחושת אובדן? מה עושים כשרוצים לבכות? איך להכיל בדידות וגעגוע? איך מתמודדים עם עצבות, ייאוש או כעס? ספר ילדים חדש נותן את המענה המקיף ביותר לשאלות, מחשבות ומכאובים המלווים ילדים בעת פטירה של אדם קרוב.

דילוג לתוכן