העברת נפטרים בחו"ל

העברת נפטרים בחו"ל

העברת נפטרים ממקום פטירתם אל מקום קבורתם מהווה את אחד מסידורי הקבורה הרבים עימם נדרשים להתמודד בני משפחתו וקרוביו של המנוח. כאשר מדובר בהליך העברת נפטרים בשטח מדינת ישראל, הרי שהעניין פחות מורכב מבחינה לוגיסטית בהשוואה להליך העברת נפטרים בחו"ל. במקרים אלו נדרש תכנון לוגיסטי הכולל בין היתר: התקשרות מול חברה בחו"ל המתמחה בהעברת נפטרים אל שדות התעופה, טיפול בגופה בטרם הטסתה, הטסת הגופה לשדה התעופה בארץ, המשך טיפול בגופה עם הגעתה ארצה, העברת הגופה אל מקום קבורתה או לחילופין למתחמי קירור בהם נשמרת הגופה עד למועד הקבורה.

DSC00560

במקביל להליך הלוגיסטי בני משפחתו של הנפטר נדרשים להתמודד גם עם הליכי בירוקרטיה הכוללים בין היתר: רכישת ארון קבורה כפול העומד בתקן הבינלאומי בנוגע להעברת נפטרים בחו"ל והטסתם, ליווי בתהליך הנפקת תעודות רלוונטיות לצרכי קבלת אישור הנחתתה של הגופה בישראל ועוד.

הלוגיסטיקה המורכבת במסגרת הליך העברת נפטרים בחו"ל מחייבת את בני המשפחה להסתייע בשירותים מקצועיים של חברות העוסקות במתן שירותי קבורה. חברות אלו חייבות להיות בעלות קשרי עבודה עם מוסדות שונים בחו"ל העוסקות בהעברת נפטרים וטיפול בגופות, וכל זאת על מנת לייעל את הליך העברת נפטרים בחו"ל והבאתם לקבורה בארץ או העברת נפטרים מהארץ לחו"ל.

חברת "על שלכת" אשר הוקמה בשנת 2004 מתוך מגמה להקל על בני משפחתו של המנוח הנאלצים להתמודד לא אחת עם סבך בירוקרטי הקשור להובלת המנוח לקבורה אזרחית, מעמידה לרשותכם מגוון נרחב של שירותי קבורה הכוללים בין היתר: העברת נפטרים בארץהעברת נפטרים בחו"ל והעברת נפטרים מהארץ לחו"ל.

שירותי החברה מתמקדים בכל ההליך התכנוני-לוגיסטי הנלווה להליך העברת נפטרים לחו"ל, לרבות, רכישת ארונות קבורה העומדים בתקן הבינלאומי, ליווי בתהליך הנפקת תעודת פטירה, הנפקת רישיונות שונים בנוגע להטסת הגופה והבאתה ארצה, העברת נפטרים בשדה התעופה בארץ אל מקום הקבורה המיועד ועוד. כל השירותים המקצועיים מנוהלים על ידי חברת "עלי שלכת" באמצעות נציגים הממוקמים במספר רב של נקודות ברחבי העולם, ובמידת הצורך נציג מטעם החברה בליווי אחד מבני משפחתו של המנוח או קרוביו יוצאים גם הם אל נקודת היעד בה נפטר המנוח.

עם הגעת הגופה לארץ, חברת "עלי שלכת" מעמידה לרשות בני משפחתו של המנוח מגוון נרחב של שירותי קבורה הכוללים בין היתר: העברת נפטרים בארץ, ליווי בהקצאת שטח לקבורה אזרחית, פרסום מועד הקבורה, ניהול טקס לוויה אזרחית, אספקת ציוד וקייטרינג לאורך כל תקופת האבלות ועוד.

נגישות
למעלהעלה